Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Bushmills pristato: LRT Opus Gyvai: BALTHAZAR (BE) (įvykęs renginys)

10483 Data: 2014-02-05 (Trečiadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Į Lietuvą grįžta spalio mėnesį britų rokerius EDITORS apšildžiusi belgų grupė BALTHAZAR, kuri tą vakarą tik šiek tiek mažiau sužavėjo publiką nei vakaro žvaigždės ir dar daugiau...

...nustebino savo pasirodymu, nes niekas tokio gero apšildymo nesitikėjo bei stipriai įtikino kaip naujas ir stiprus kolektyvas tarptautinėje muzikos rinkoje.

Belgai BALTHAZAR paskelbė apie savo gastroles po Europą, kurios prasidės ne kur kitur, o Vilniaus Naujamiestyje įsikūrusiame LOFTE. Tai bus pirmasis LRT Opus Gyvai renginys LOFTE šiais metais.

BALTHAZAR apšildys SOLDIER'S HEART - tai dar viena belgų grupė, kuri sąsiauryje į tarptautinius vandenis. Kai kam jų muzika primena natūralensį Lanos Del Rey variantą.APIE BALTHAZAR

BALTHAZAR šiuo metu vienareikšmiškai yra karščiausia belgų indie pop scenos grupė, kuri per trumpą laiką nuskynė laurus beveik visuose šalies muzikiniuose konkursuose, pasirodė didžiausiuose festivaliuose ir niekada norėdami įsiteigti publikai negrojo kitų atlikėjų koverių.

Žinoma, prie jau dviejų šios grupės albumų sėkmės ir fakto, kad juos keliauti kartu buvo pakvietusi tokia įsitvirtinusi grupė kaip „Editors“, prisidėjo amerikiečių prodiuseris Noah Georgesonas. Iki to jis dirbo su tokiomis muzikos įžymybėmis kaip „The Strokes“, Adam Green ar Devendra Banhart.


“Tai viena mano mėgstamiausių grupių šiuo metu. Gyvai jie puikūs: nerealus vokalistas, geros dainos, plaukianti muzika. Jų laukia šviesi ateitis!”

dEUS


“Ši grupė paliko didelį įspūdį ne tik man, bet ir EDITORS dėka juos girdėjusiems gerbėjams, todėl BALTHAZAR verti visiškai specialaus vakaro skirto jų muzikai. Bus be galo gerai!”

Vee

Patiks, jei patinka Arctic Monkeys, Last Shadow Puppets Nick Cave, dEUS: http://youtu.be/RFBc1yQfIzQ

BALTHAZAR: http://youtu.be/BETyaQWPULM


Įkelta: 2014-01-07 15:02:04
Atnaujinta: 2014-02-05 07:00:23

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis