Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

ANTIMATTER koncertas @ "Vakaris Vilnius" (įvykęs renginys)

11139 Data: 2014-03-28 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Pramogų salė "Vakaris Vilnius"
Adresas: A. Stulginskio g. 8/ Pamėnkalnio g. 7

Kovo 28 d. į Vilnių atvyksta Mickas Mossas su grupe „Antimatter“. Pirmą kartą surengsiantys koncertą Lietuvoje britai pristatys albumą „Leaving Eden“. Bus ir antroji programos dalis, kurioje grupė atliks kūrinius iš kitų savo albumų.

Duncanas Pattersonas ir Mickas Mossas - daugeliui gerai žinomi muzikantai, kurie pradėjo „Antimatter“ veiklą kartu, ir muzikantai susitiko neatsitiktinai. Iki 1998 m. D. Pattersonas baigė įrašyti ir prodiusuoti „Anathemos“ albumą „Alternative 4“, o M. Mossas dirbo su demonstraciniu rinkiniu nuo 1995 m. Dainų panašumai buvo ypač dideli, dainos „Saviour“, „Over Your Shoulder“ ir „Angelic“ tiesiogiai siejosi su D. Pattersono „Empty“, „Feel“ ir „Destiny“. Abu rinkiniai buvo melancholiško atspalvio, melodingi ir jausmingi. D. Pattersonui palikus „Anathemą“, prasidėjo ilgi eksperimentai, ir muzikantai iš „Peaceville Records“ ne kartą išgirdo atsakymą „ne“ - dėl to, kad albumas buvo per daug melodingas ir mažiau linkęs prie sunkesnės muzikos. Tačiau išsiuntus kasetę su demonstracine daina „Holocaust“, studija „Prophecy“ sutiko išleisti pirmą dueto albumą. Iš viso Duncanas Pattersonas ir Mickas Mossas kartu išleido tris albumus: „Saviour“, „Lights Out“ ir „Planetary Confinement“.
Šio turo, kuris aplankys ir Vilnių, branduolys - „Leaving Eden“ - buvo išleistas 2007 m. birželį. Prie albumo skambesio prisidėjo ir „Anathema“ gitaristas Danny Cavanaghas (gitara/pianinas).
Visai neseniai, 2012 m., buvo išleistas albumas „Fear Of A Unique Identity“, įkvėptas new wave. Albumui būdinga introspektyvi nuotaika, bet tuo pačiu jis intensyvus ir įvairus. Dainų iš šio albumo išgirsime ir koncerte.

„Antimatter“ muzika iki šių dienų išsaugojo jiems būdingą gilų atmosferinį skambesį, gilius apmąstymus, todėl galima drąsiai teigti, kad subtilūs vidiniai išgyvenimai, socialiniai tekstai, melancholiška muzikos atsmosfera ir iš širdies gelmių sklindantis Micko Mosso vokalas - svarbiausi grupės skiriamieji bruožai.

„Antimatter“ apšildys vilniečiai „Days of Eclipse“.

--------------------------------------------------------

ANTIMATTER (Didžioji Britanija)
http://antimatter.free.fr/uk/

DAYS OF ECLIPSE (Lietuva, Vilnius)
http://www.daysofeclipse.com/

Laikas: 20.00, durys 19.00
BILIETO KAINA: nuo 35 Lt. (paslaugos mokestis 3 Lt/bilietui).
Bilietus parduoda BILIETAI LT. Daugiau informacijos svetainėje: http://www.bilietai.lt/lt/event/19844


Įkelta: 2014-02-02 18:24:51
Atnaujinta: 2014-03-28 07:00:12

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis