Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

ATŠAUKTAS. Stasio Povilaičio koncertas (įvykęs renginys)

11253 Data: 2014-02-28 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Renginių salė Vakaris
Adresas: Naujojo sodo g. 1, 2 aukštas

Visiems puikiai žinomas šlagerių karalius Stasys Povilaitis, 2013 m. scenoje skaičiavęs jau penkiasdešimtus metus, savo ištikimiausius gerbėjus kviečia į renginių salę „Vakaris“ vasario 28 d. (penktadienį) pasiklausyti jo atliekamų dainų.

Kelių kartų niūniojami nesenstantys „Švieski man vėl”, „Dar širdyje nesutema”, „Sudeginti tiltai”, „Laimės vainikas” ir daugelis kitų šlagerių skambės nepamirštamų emocijų kupiname koncerte.

„Jeigu paklaustumėt, kas pasikeitė prieš penkiasdešimt metų ir dabar, atsakyčiau – kad niekas. Žmonės į koncertus susirenka tokie patys laimingi ir gražūs, juk muzika – tai vaistas, kuris veikia geriau nei bet kuris medicininis preparatas, o dabar kai Lietuvoje tiek daug problemų, primygtinai siūlyčiau visiems išnaudoti muzikos terapiją”, - juokauja visada besišypsintis S. Povilaitis.

S. Povilaitį galima drąsiai vadinti gyva lietuviškos popmuzikos scenos legenda, kuri tapo muzikos autoritetu kelių kartų Lietuvos žmonėms. Tiesa, gerbėjų šis dainininkas turi pačių įvairiausių - ir ištikimų bendraamžių, kuriems „Sudeginti tiltai“ primena jaunystės šėliones, ir jaunimo, kuris „Švieski man vėl“ savo vakarėliuose traukia taip pat audringai kaip kažkada jų tėvai ar net seneliai.

Lietuvos popscenos legenda pirmąkart į žymiąją Palangos estradą užkopė dar besimokydamas mokykloje. Kiek vėliau buvo pastebėtas talentų ieškančio kompozitoriaus Miko Vaitkevičiaus ir pakviestas dainuoti grupėje „Ritmas”. Vėliau mažajai scenai tapus per ankšta S. Povilaitis pradėjo koncertuoti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Nemuno žiburių” ansambliu, o vėliau ir su „Nerijos” bei M. Suraučiaus ansambliais. Netrukus tapo gerai žinomu visoje šalyje. Per penkiasdešimt muzikalių metų S. Povilaitis surengė keliolika tūkstančių koncertų ir išleido net 22 albumus.

Durys atidaromos 18 val.

Koncerto pradžia 19 val.

Bilietus platina Bilietai.lt


Įkelta: 2014-02-06 02:00:35
Atnaujinta: 2014-02-28 07:00:54

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis