Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Women's Lounge - Naujas vakarėlių projektas merginoms (įvykęs renginys)

11621 Data: 2014-02-28 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Naujas projektas merginoms
Adresas: Vytenio g. 20A

Nusibodo įprastas daugelio naktinių klubų siūlomas vakarėlių standartas? Mes siūlome Jums kiek kitokį pasilinksminimų erdvės variantą. "Women's Lounge" - tai naujo formato vieta tau ir tavo draugėms, įdomesniems ir turiningesniems savaitgalio vakarams. Tai vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti po sunkios darbo savaitės, besimėgaudamos jaukia aplinka, sukurta tiek poilsiui, tiek pamėgtoms naktinio gyvenimo pramogoms.

Loung'as: šokių salė, baras, minkštasuoliai su staliukais
Pas mus Jus pasitiks dvi rūpestingos barmenės, muzika leidžianti pajusti naktinio klubo dvasią bei patogūs minkštasuoliai bendravimui.

Poilsio kompleksas: sauna, baseinas, dušai.
Nežengus nei žingsnio, turėsite progą mėgautis karšta suomiška pirtimi ir atsigaivinti vėsiame baseine, iš kurio neišlipus galėsite užsisakinėti gėrimus. Jūsų patogumui bus paruošti švarūs rankšluosčiai bei šlepetės, su savimi Jums tereiks turėti maudymosi kostiumėlius, antraip, vakarėliui įgavus pagreitį, teks į vandenį šokti su drabužiais. :)

Meniu: užkandžiai, shot'ų ruletės, kaljanas.
"Women's lounge" pirmieji Jums siūlo netradicinį meniu, kuriame rasite užkandžių rinkinius prie vyno ir alaus, smagias shot'ų ruletes, leisiančias Jums pasijusti tarsi Casino ir DĖMESIO NAUJIENA - KALJANAS ! Tik pas mus galėsite užsisakyti šią, taip visų pamėgtą, paslaugą. Pasiūlysime Jums įvairių skonių tabaką su nikotinu ir be jo.

"Women's Lounge" - tai uždarų merginų vakarėlių vieta su jaukiu Loung'u, poilsio kompleksu ir neįprastu meniu. Tai muzika, geras laikas ir naktinis gyvenimas įdomesniam tavo laisvalaikiui.
Ateik ir pamatyk! :)

Mes įsikūrę Vytenio g. 20A, šalia senais laikais buvusio naktinio merginų "N KLUBO". Nuo "Ardenos" šviestuvų salono į dešinę paėjus apie 20 metrų pamatysite raudonas duris ir virš jų šviečiančią neoninę lempą. Drąsiai spauskite skambutį ant durų.

Įėjimo kaina iki 00:00h - 10LT, vėliau - 20LT.
Durys atsidaro nuo 22:00h.


Įkelta: 2014-02-23 18:43:08
Atnaujinta: 2014-02-28 07:01:47

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis