Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

COLOURS OF BUBBLES albumo „Inspired by a True Story” pristatymas | 03.29 (įvykęs renginys)

11751 Data: 2014-03-29 (Šeštadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Kaunas
Vieta: PuntoJazz palėpė
Adresas: Kęstučio g. 6

Kovo 29 d. indie muzikos atstovai „Colours of Bubbles” PuntoJazz palėpėje pristatys savo debiutinį albumą „Inspired by a True Story“.

„Į šį albumą sudėjome savo pastaruosius kelis metus išgyventas emocijas, nuotykius, buitį, kasdienybę ir viską, kas supa mus čia ir dabar kiekvienu gyvenimo momentu. Tai yra tai, kuo gyvenome pastaruosius trejetą metų. Labai džiaugiamės, kad viskas gavosi būtent šitaip, o ne kitaip, kad būnam kartu, kad esame, kas esame. Dėl to šis mūsų „metraštis“ ir vadinasi „Inspired By A True Story“.“ – kalbėjo grupės vokalistas Julijus Aleksovas.
Indie muziką su country įtaka grojanti grupė „Colours of Bubbles“ susikūrė 2006 metais Šiauliuose ir su koncertais aplankė daugumą muzikos klubų Lietuvoje, grojo festivaliuose Baltijos šalyse, Lenkijoje, Vokietijoje ir Prancūzijoje. 2012 metais alternatyvios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė. „Colours of Bubbles“ buvo įteiktas geriausios roko grupės apdovanojimas. Sėkmingo singlo „Phoenix“ dėka 2013 metais „Colours of Bubbles“ buvo minimi M.A.M.A. apdovanojimuose metų roko grupės nominacijoje.
Šiemet muzikantų biografiją papildė nauji įrašai – vasarį Lietuvoje pasirodžiusi škotų indie roko grupė „Glasvegas“ pakvietė šiauliečius koncertuoti kartu, o praėjusią savaitę kino teatruose pradėtame rodyti filme „Valentinas už 2rų“ galima išgirsti grupės kūrinį „Home“.
„Colours of Bubbles“ yra išleidę EP: „Today I Am Feeling Better than Ever“ (2010 metais) ir pristačiusi radijo singlus, „Phoenix“, „Cut It Out“ bei „Home“. Naujasis „Inspired by a True Story“ taps debiutiniu šios grupės albumu per aštuonerius gyvavimo metus.

Facebook : https://www.facebook.com/pages/The-Colours-Of-Bubbles/103194293064?ref=ts&fref=ts
Internetinis puslapis: http://www.coloursofbubbles.com/
Video „Phoenix”: http://www.youtube.com/watch?v=MLY8OUnUjZg
Video „Cut it out“: http://www.youtube.com/watch?v=eVYKApIxMts

Bilietai: 10 LT.


Įkelta: 2014-02-26 16:38:57
Atnaujinta: 2014-03-29 07:00:32

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis