Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Jägermeister presents: Diskotekininkai @Mojito Nights! (įvykęs renginys)

11980 Data: 2014-03-14 (Penktadienis)
Laikas: 23:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Mojito Naktys
Adresas: Didžioji g. 33/2

Do You Remember House? Kas yra DISKOTEKININKAI? Žino greičiausiai tik Čekas Norisas. Tai besikeičiančių didžėjų komanda, kuri vis pasipildo naujais nariais. Iki paskutinės akimirkos niekada neaišku, kas bus tą naktį. Faktas, kad tarp jų ir visai kitokią muziką kitokiais vardais grojantys Lietuvos didžėjai.

DISKOTEKININKAI – visada mažutė paslaptis ir intriga.

„Nostalgija ir sentimentai – visą naktį! Pripažinkite, jog mėgaujatės sentimentalumu bei dažnai nostalgiškai žvelgiate į praeitį ir jau metus laukiate tų savaitgalių, kada galėsite susitikti su senais gerais bičiuliais ir išgirsti visų laikų geriausią klubinę muziką, kurios sukeltą nostalgiją išgyvenate su didžiuliu malonumu“, – apie nostalgiją ir sentimentus samprotauja kelionę laiku žadantys „DISKOTEKNINKAI".

Tai ne tik didžėjų komandos pavadinimas ir šokių aikštelių himnų epopėją visą naktį, tai žodis kuris apibūdina gerą laiką, šilumą, prisiminimus, nostalgiją ir visus kitus širdį virpinančius jausmus taip tiksliai, maloniai, subtiliai ir be galo aiškiai, jog daugiau klausimų nebekyla.

„DISKOTEKININKAI" subalansuoti moterims, bet tinka ir vyrams, nemirtinga house klasika, spalvingiausia šou programa ir seksualios šokėjos.

"Mojito Nights" laukia tavęs nuo 23:00 :)
Įėjimas - nemokamas!


Įkelta: 2014-03-10 02:01:24
Atnaujinta: 2014-03-14 07:02:08

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis