Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Grupės MANO JUODOJI SESUO albumo ,,Reversion" pristatymas! (įvykęs renginys)

12127 Data: 2014-03-29 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Autorinės muzikos svetainė ,,Largo"
Adresas: Veiverių g. 67

Kovo 29 d. (šeštadienį) 19:00
Menų svetainėje ,,Largo",
Veiverių g. 67, Kaune

Grupės ,,Mano juodoji sesuo“ albumo ,,Reversion“ pristatymas!

„Reversion“ – du diskai kitokio „Mano Juodosios Sesers“ skambesio.

Besibaigiant 2013-iesiems, „Mano Juodoji Sesuo“ gerbėjams pristato dviejų dalių albumą „Reversion“: ne vienas gerai pažįstamas kūrinys jo klausant skamba neatpažįstamai. Dvi albumo dalys – itin skirtingos: pirmajame įgyvendinta sena muzikantų svajonė išleisti akustinio skambesio savo dainų versijas. Tad iš kūrinių remiksų sudarytas antrasis diskas – lyg priešingybė gyvam skambesiui.

Prie šio albumo gimimo prisidėjo ne vienas grupės draugas: remiksus kūrė Optura iš „Comedia d’el Arte“, didžėjus AHC, klaipėdiečiai „NEURONine“ ir „XESS“ bosistas Rytis. O akustiniame diske klausytojams skambės pirmosios grupės vokalistės Barboros balsas: Amerikoje ji įrašė savo versijas kūriniams, kuriuos iki šiol buvo įprasta girdėti atliekamus dabartinio grupės vokalisto Mindaugo Budniko.

Tad „Reversion“ – visiškai netipinis „Mano Juodosios Sesers“ albumas, į kurį reikėtų žiūrėti kaip į būdą išmėginti, kaip dar daugiau nei dvidešimtmetį gyvuojanti grupė gali skambėti.

Pas mus jauku ir šilta: vaišinsimės karšta arbata (o gal net ir karštu vynu :) ? ), sausainukais, patogiai įsitaisę prie spragsinčio židinio ugnies… Po renginio kviečiame nepabėgti – bendraukite vieni su kitais, diskutuokite. Neskubėkime būti – mėgaukimės tuo.

Renginys nemokamas, todėl BŪTINA išankstinė 861632892 arba el.p. largo@largo.lt ;)


Įkelta: 2014-03-16 14:13:21
Atnaujinta: 2014-03-29 07:01:09

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis