Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

GARDNA (UK) Live @ Blic Bar (įvykęs renginys)

12323 Data: 2014-03-29 (Šeštadienis)
Laikas: 09:00
Miestas: Šiauliai
Vieta: Blic Bar
Adresas: Tilžės str. 155

Su dideliu džiaugsmu ir trenksmu pristatome svečius iš Didžiosios Britanijos (Bristolio). Bristolis, kuris nuo seno muzikos mylėtojams yra žinomas kaip miestas, turintis ypatingai stiprią urban (underground) muzikos sceną. Bristolio muzikos lopšyje užgimė tokios grupės, kaip Massive Attack, Kosheen, Tricky, Portishhead, Propellerheads, Smith & Mighty, Roni Size, Stanton Warriors ir daug kitų atlikėjų, pakeitusių pasaulio muzikos istoriją.

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

Gardna – vienas iš sparčiausiai kylančių MC/Hip Hop/Dub altikejų UK Bass muzikos scenoje. Per kelis buvimo scenoje metus Gardna ne vieną kartą triukšmavo didžiausiuose Europos festivaliuose, tokiuose kaip Outlook Festival, UK festivalyje Boomtown Fair. Taip pat Gardna jau ilgą laiką priklauso UK renginių serijai bei festivalio šeimai – Tokyo Dub. Gardna pripažintas vienu talentingiausių Bristolio Undeground’o kultūros atlikėjų. Jo lyrikos ir muzikos kūryboje atsispindi muzikos kombinacijos, atėjusios iš Regio “Sound System’ų” kultūros. Būtent tai jo muzikai suteikia savitą, pozityvų skambesį. Gardna aktyviai dirba su daugybe Hip-Hop ir Reggae prodiuserių, pradedant Bristolio rezidentu Dr. Meaker, baigiant, don Dreadsquad iš kaimyninės šalies – Lenkijos.

✖ GARDNA (UK) [Irish Moss/Born On Road]

https://www.facebook.com/gardnauk?ref=ts&fref=ts
https://soundcloud.com/gardna
http://youtu.be/-PaSkZoIuoA
http://youtu.be/y4IYpQDpYaI

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

Gardnai talkins Kelvin 373.

Būdamas paaugliu, iš Ispanijos miesto Granados Kelvinas persikėlė gyventi į Didžiąją Britaniją. Atvykęs į šią šalį įsteigė SUB’D VISION renginių seriją. Bėgant laikui, jo renginiai Jungle, Hip-Hop ir Dubstep skambesiais pakeitė ‘mainstream’ klausytojų suvokimą apie muziką. O jo naujai įkurtos Jungle muzikos įrašų leidyklos “Born on Road” leidiniai pradėjo skambėti visoje Britanijoje. Apie Kelviną sakoma, kad grotuvai, tai jo antrosios rankos. Daugybės pasirodymų sąraše šalia jo galima išvysti: Congo Natty, Benny Page, Jacky Murda, Foreign Beggars, Deekline, Pyramid, Chase and Status, Andy C , Mungos Hi Fi, ir galybę kitų atlikėjų.

✖ KELVIN 373 (UK) (Born on Road/BBL/SUBSLAYERS)

https://www.facebook.com/pages/Kelvin-373/169446186407228?fref=ts
https://soundcloud.com/kelvin-373

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

✖ SOUL JAH (UK)

https://soundcloud.com/souljahuk

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

MUSIC: Rap/Dub/Dub Step/Jungle/Hip-Hop/Roots

►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►►

Doors: 21 val.
Ticket: 10 Lt


Įkelta: 2014-03-24 10:07:49
Atnaujinta: 2014-03-29 07:01:42

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis