Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

„Night Of The Living Doom III“ – 2014.04.17 (įvykęs renginys)

12810 Data: 2014-04-17 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Kultūros baras Kablys
Adresas: Kauno g. 5

Po metų pertraukos kultūros bare „Kablys“ vėl skambės Doom metalas. Šįkart kongregacija „Nekrokatarsis“ kartu su Mykknoise ir LDMB kviečia į „Night Of The Living Doom III“. 2014 metų balandžio 17 dieną grupės ESOTERIC, ISOLE ir PROCESSION dalyvaus Didžiojo Ketvirtadienio Paskutinėje Vakarienėje.

Apversto kryžiaus kelio procesijai vadovauja britų nekomfortabilaus triukšmo kėlėjai ESOTERIC. Susikūrę legendiniais 1992 metais, nesustodami žygiuoja funeral doom metalo ir triukšmo pakraščiais. Ilgos dainos, ultra lėta muzika su efektų kupinom vokalo partijom sukelia beprotybės ir pasišlykštėjimo emocijas. Kartais prasiveržiančios melodijos su daugiasluoksne, trejomis gitaromis atliekama muzika, įtraukia į transą, kuris netgi užkietėjusius thrašystus verčia pagalvoti apie gyvenimo prasmę. ESOTERIC neturi analogų.

ISOLE yra švedų scenos senbuviai. Pradėję kaip FORLON, nuo 1991 iki 2004 metų leido demo įrašus ir kaitaliojo narius, kol „I Hate Records neprivertė susiimti. Pasirašę sutartį, pavirto į ISOLE ir 2005 metais pateikė tikrą įrašą. „Forevermore“ tapo nauja vizitine kortele. Išleidę penkis pilnagrojus albumus per gana trumpą laiką, šiuo metu dirba ties šeštuoju. Turo vardan nusprendė padaryti pertrauką ir atlikti kūrinius gyvai. Grupė patiks CANDLEMASS, SOLSTICE, o su paskutiniais albumais ir SOLITUDE AETURNUS gerbėjams.

Tik 2006 metais pradėję veiklą PROCESSION, palyginus su kitais turo dalyviais, yra jaunuoliai. Tačiau 2013-aisiais išleistas „To Reap Heavens Apart“ parodė, kad jie yra tame pačiame lygyje, kaip ir kitos kultinės epiško tradicinio Doom metalo grupės. Susikūrę Čilėje, naujas galimybes atrado persikėlę į Švediją. Gana aktyviai koncertuodami subūrė nemažą gerbėjų ratą. Taip pat patiks CANDLEMASS fanams!

„Night Of The Living Doom III“ pasirodys ir pagoniškai epiško heavy metal atstovai JUODVARNIS. Melancholiška ir doomiška JUODVARNIO muzika ne tik pašildys sceną užsienio grandams, bet ir padės sukurti bendrą renginio nuotaiką. Lietuvaičiai tuščiomis nepasirodys – koncerto metu įvyks albumo „Šauksmai iš praeities” pristatymas Vilniuje. Koncerto metu galėsite ne tik išgirsti, bet ir įsigyti įrašytus devynis kūrinius albumo pavidalu.

ESOTERIC (Didžioji Britanija, funeral doom metalas) http://esoteric.bandcamp.com/album/the-maniacal-vale
ISOLE (Švedija, epiškas doom metalas) https://www.facebook.com/Isoleofficial
PROCESSION (Švedija, tradicinis doom metalas) https://www.facebook.com/pages/Procession/141525302533057
JUODVARNIS (Vilnius, epiškas heavy metal)

„Night Of The Living Doom III“:
Data: 2014 metų balandžio 17 diena,
Vieta: Kultūros baras „Kablys“, Kauno g. 5, Vilnius,
Durys: 19:00
Pradžia: 19:30

Kaina: 40 Lt, bilietai prie įėjimo
Organizatoriai: Nekrokatarsis/LDMB/Mykknoise
Naujienos: https://www.facebook.com/Nekrokatarsis


Įkelta: 2014-04-14 20:27:57
Atnaujinta: 2014-04-17 07:02:27

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis