Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

2014.04.17 | As One United! Thursdays @ ClubX Glamour (įvykęs renginys)

12901 Data: 2014-04-17 (Ketvirtadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: GAY WATER PARK "Glamour" Gay & Bi Sauna Vilnius
Adresas: T.Ševčenkos g. 16i

ClubX “GLAMOUR” ir “MEN’S FACTORY” pristato !!!
„ NEW AS ONE UNITED THURSDAYS“

Atsižvelgiant į Jusų pageidavimus mielieji, Mes nusprendėme radikaliai pakeisti ketvirtadienio vakarus ir vėl atnaujinti AS ONE UNITED! Vakarėlių seriją.
Kaip žinia ketvirtadienis yra pasiruošimas geram penktadieniui, o sostinėje ne taip jau ir daug vietų, kurios suteikia malonumą susitikti, pabendrauti draugų kompanijoje, išgerti, pašokti ir aišku pasišildyti pirtelėje.

Maloniai kviečiame atsitūsinti išskirtiniame ketvirtadienio renginyje „AS ONE UNITED!“. Išskirtiniame ir nepaprastame, nes čia nutinka įvairiausių, netikėtų dalykų: vieną minute dar sėdi bare, o kitą jau įkaitusioj saunoj. Nes tai unikalaus dizaino ir projekto pramogų kompleksas, kuriame baras bet kada gali virsti saunų ir baseino oaze.
Čia jūsų lauks karšta Suomiška pirtelė bei gaivinantis baseinas su povandeninėmis srovėmis kurios stimuliuos jūsų „gėdą“, bei kaskadiniu kriokliu. Taip pat pristatome atsinaujinusį Ekstremalių pomėgių kambariuką ir net tris privačius DarkRoom kambarėlius, be abejo erotiškiausią atmosferą bei darbuotojų dėmesį. Visa tai, tikrai privers Jūs pasinerti į pagundų ir karščiu pulsuojančių kūnų pasaulį.

Čia mes galvojame tik apie jūs – todėl bare galėsite atsigaivinti šaltu alumi arba sidru, ar net gi saldžiu kokteiliu, maloniai įsitaisyti „Lounge“ zonoje ir stebėti filmus. Jūsų patogumui įrengtas rūkomasis kambarėlis, kuriame traukiant dūmelį, tikrai susirasite draugų.

Naujojo Gėjų ir Biseksualų vakarėlio „NEW AS ONE UNITED THURSDAYS“ darbo laikas nuo 20val. o kaitinsimės ir linksminsimės net iki aušros, o esant pageidavimams ir ilgiau..

Kainos:
Standartinė kaina – 40Lt.
* Vaikinai iki 21m. įeina už 10Lt.
* Vaikinai nuo 21m. iki 29m. įeina už 20Lt.
Rankšluostis ir šlepetės įskaičiuoti į kainą.

P.S. KLUBO NARIO KORTELIŲ TURĖTOJAMS - -40% Nuolaidą įėjimui.
V.I.P Kortelių turėtojams - ateik su draugu, pats įeisi NEMOKAMAI, o draugui suteiksime net 50% nuolaidą.

Įėjimas po dešine puse nuo "Men's Factory" klubo, 50m ---> ClubX Glamour.


Įkelta: 2014-04-17 21:23:39

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis