GYČIO PAŠKEVIČIAUS akustinis TIKRO GARSO koncertas (įvykęs renginys)

1334 Data: 2012-02-17 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Klubas SIENA
Adresas: Laisvės al. 93

Iš širdies ir įkvėpimo. Tai ilgesio, pašaipos, flirto, meilės ir gyvenimo išminties trumpos dainuojamosios sakmės. Priesaikos ir išpažintys, atgaila, tikėjimas, nuostaba ir kasdienybės džiaugsmas. Daugelis Gyčio Paškevičiaus dainų jau tapo tikrais manifestais su kultūrinio atpažinimo kodais.

Kimus balsas, švelniai brazdinama gitara, prasmingos dainos ir akyse deganti aistra scenai – šio dainininko su niekuo nesupainiosi.

Gyčio Paškevičiaus kūriniai per visus dainininko muzikavimo metus išlaikė savo stilių, nepasiduodamos jokiems trumpalaikiams madingiems muzikos vėjams. Daugelis jų – tarsi auksinė dainų kolekcija.

„Šiam pasauly“. „Nueitas kelias“. „Išvažiuos traukinys“. „Dalužė“. „Kelias“. „Gyvenimo ratas“. „Pakeleivė“. „Dukrai“. „Atsisveikinimas“. „Stebuklai“. „Tu vėjo paklausk“. „Draugams“. „Žiūrovai“... Šios dainos, kaip išskirtiniai LT kartos likimo ženklai.

Kaip pelnyti publikos simpatijas ir jų neprarasti, iš žinomo dainininko galėtų pasimokyti ne vienas. Praėjusiais metais dainininkas surengė anšlaginius koncertus didžiausiose Lietuvos arenose. Trys pasirodymai – dvidešimt penki tūkstančiai žiūrovų. Iki tol nei vienas Lietuvos atlikėjas nebuvo sulaukęs tokio dėmesio ir pripažinimo.

"Ar laikau save sėkmingu? Na, laikau", - kukliai, bet tvirtai atsako Gytis. "Esu sėkmingas, nes sugebėjau išlikti. Nugrimzti į dugną labai lengva, o štai išsilaikyti ant vandens pramogų verslo viršūnėje nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio", - tikina atlikėjas.
Pagrindinė Gyčio Paškevičiaus populiarumo priežastis - nuoširdumas, atsidavimas ir pagarba žiūrovams. Visa tai mes ir išvysime vasario 17 d. 19 val. klube SIENA akustiniame atlikėjo TIKRO GARSO koncerte.

Renginio vieta: klubas „Siena“ (Laisvės al. 93, Kaunas)
Renginio data: 2012 m. vasario 17 d., 19 val.
Bilietai parduodami: restorane MIESTO SODAS ir klube SIENA (Laisvės al. 93, Kaunas)
Bilieto kaina: 40 Lt
Informacija: (37) 424 424, (8 670) 63060
Koncerto dieną durys atidaromos: 18.15 val.

www.facebook.com/TikrasGarsas


Įkelta: 2012-01-30 02:00:34

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis