Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

MIDGE URE - The Voice of ULTRAVOX @ Kaunas (įvykęs renginys)

13790 Data: 2014-10-16 (Ketvirtadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Renginių Oazė
Adresas: Baltų pr. 16

Tikrieji muzikos gurmanai Lietuvoje šių metų spalio 16-18 dienomis bus pamaloninti ypatingais koncertais. Net trijuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Palangoje - koncertuos puikus instrumentalistas ir dainininkas Midge Ure. Jis be jokios abejonės yra viena ryškiausių asmenybių populiariosios muzikos istorijoje: ne tik puikus muzikantas ir kūrėjas, bet ir aktyvus visuomenininkas. Be mažiau žinomų projektų, kuriuose jis grojo savo karjeros pradžioje, ryškiau išsiskiria laikotarpis su grupėmis „Visage“ ar „Thin Lizzy“, o jį vainikuoja grupės „Ultravox“, kurioje jis buvo pagrindinis vokalistas, sėkmė 1979-1988 metais bei solinė kūryba.

Midge Ure nereikia plačiau pristatinėti, nes jo pasiekimai kalba už jį patį. “Grammy” apdovanojimai, “Ivor Novellos Awards” apdovanojimai, Pasaulinės kampanijos prieš falsifikavimą ir piratavimą “BASCAP” (Business Action To Stop Counterfeiting And Piracy) apdovanojimas, auksiniai ir platininiai diskai bei daugybė kitų įvertinimų. Ką jau kalbėti apie Didžiosios Britanijos karališkojo ordino kavalieriaus apdovanojimą!

Midge Ure yra atradimų meistras. Su kiekviena jo nauja daina gali būti tikras, kad gerai dainai paklausa bus garantuota. Midge Ure visais savo muzikinės karjeros etapais meistriškai laviravo tarp muzikinių formatų. Šiuo metu jis pasirinko intymų akustinių koncertų formatą. Jo pasirodymuose skamba jo paties sukurti populiariausi hitai iš grupės „Ultravox“ repertuaro (tokie kaip “Vienna“,“Hymn“, The Voice“ ar ”Dancing With Tears In My Eyes”), garsiausi solo kūrybos perlai (“If I Was”, „Breathe“ ar „Cold, Cold Heart“), grupės „Visage“, kurioje jis dainavo, kūriniai („Fade To Grey“, „Night Train“) ir kitų gerai žinomų atlikėjų Peter‘io Green‘o ar Davido Bowie dainos.

2014 m. vasarą Midge Ure išleis naują ilgai lauktą solinį albumą. Jo dainas muzikantas pristatys suplanuotų ilgų gastrolių metu, kuomet užsuks ir į Lietuvą. Betarpiško ir nuoširdaus koncerto metu jis bendrauja su publika ir aptaria savo muzikines šaknis, dalinasi anekdotinėmis situacijomis bei įspūdžiais iš savo spalvingos karjeros.

Bilietais prekiauja BILIETAI.LT arba juos galite įsigyti paskambinę telefonu 8 609 66699.
Paskambinus šiuo numeriu ir perkant ne mažiau 4 bilietų - bilietų pristatymas Kauno mieste - NEMOKAMAS!
Bilietų kainos - 50, 60, 70 Lt.


Įkelta: 2014-06-02 08:54:56
Atnaujinta: 2014-10-16 07:00:04

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis