Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

CARL VERHEYEN BAND (guitar from SUPERTRAMP) @ RAMYBĖ (įvykęs renginys)

14231 Data: 2014-11-08 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Palanga
Vieta: RAMYBĖ
Adresas: Vytauto 35, Vytauto 54

CARL VERHEYEN

“One of the Top 10 Guitar Players in the World” Guitar Magazine
“One of the Top 100 Guitarists of All Time” Classic Rock Magazine


„Mustang Run Tour 2014“

Šį rudenį Lietuvoje koncertuos vienas garsiausių gitaros virtuozų pasaulyje Carlas Verheyenas. Legendinės britų roko grupės „Supertramp“ dabartinis gitaristas, vokalistas, dainų autorius, aranžuotojas ir prodiuseris su savo grupe „Carl Verheyen Band“ mūsų šalyje surengs net tris koncertus: lapkričio 6 d. klube “Vakaris” Vilniuje, lapkričio 7 d. klube „Renginių Oazė“ Kaune ir lapkričio 8 d. klube „Ramybė“ Palangoje.

Koncertuoja didžiausiose arenose

„Kaskart, kai pradedu jaustis patenkintas savo grojimo technika ir gitaros pažinimu, turiu susitikti su Carlu, kad galėčiau įvertinti, kiek daug man dar trūksta. Džiaugiuosi galėdamas jį vadinti savo draugu. Jis tikras gitaros meistras ir puikus vaikinas“, - taip Carlą Verheyeną apibūdina garsusis gitaristas Joe Bonamassa.

Per ilgą savo karjerą Carlas Verheyenas ne kartą paskelbtas geriausiu gitaristu daugelyje apklausų. Muzikanto talentas įvertintas aibe muzikos apdovanojimų Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Kartu su britų roko grupe „Supertramp“ koncertuodamas didžiausiose pasaulio arenose, Carlas grojo milijonams fanų. Lygiagrečiai gitaristas koncertuoja su savo projektu „Carl Verheyen Band“, solo diskografijoje jau yra sukaupęs 11 studijinių albumų. Pasak paties muzikanto, jo grojimo techniką ir kūrybą įtakojo daugelis geriausių pasaulio gitaristų: Ericas Claptonas, Mike Bloomfieldas, Alvinas Lee, Leslie Westas, Johnas Mclaughlinas, Steve Morse, Chetas Atkinsas, George Harrisonas ir daugelis kitų.

Pristatys naują studijinį albumą

Šių metų rudenį Carlas Verheyenas pradės koncertines gastroles Europoje, kur pristatys naujausią albumą „Mustang Run“. Paskutinį studijinį darbą jis įrašė su išskirtinio talento muzikantais: Simonu Phillipsu, Chadu Wackermanu, Jerry Goodmanu, Billu Evansu, Jimmy Johnsonu, Stuartu Hammu ir Greggu Bissonette. „Negalėjau naujo albumo įrašinėti vienas, nes prieš tai išleistas darbas „Trading 8s“ irgi buvo įrašytas su gerais mano draugais Robbenu Fordu, Joe Bonamassa, Steve Morse, Scottu Hendersonu, Albertu Lee ir Ricku Vito“, – prisimena Carlas Verheyenas.

Gitaristas neslepia, kad jam labiausiai patinka dirbti su laiko patikrintais muzikantais, todėl ir šiose gastrolėse jį lydės gerai žinomos personos: boso gitaros virtuozas Stu Hammas (grojęs su Joe Satriani, Steve Vai, Ritchie Kotzenu, Billy Sheehanu, Franku Gambale, Jeffu Berlinu) ir mušamųjų bei perkusinių instrumentų meistras Johnas Maderis (grojęs su Joe Satriani, Steve Milleriu, Patti Austin, Bookeriu T.).

Pirma gastrolių po Europą stotele taps Didžioji Britanija, kur Carlas Verheyenas su grupe surengs dešimt koncertų. Vėliau muzikantai persikels į žemyninę Europos dalį, kur suplanuoti pasirodymai Vokietijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt


Įkelta: 2014-07-21 12:56:16
Atnaujinta: 2014-11-08 07:00:12

Susiję straipsniai


Komentarai ()Atgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis