Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Šeštadienio muzika: Light Jazz Trio (įvykęs renginys)

14485 Data: 2014-08-23 (Šeštadienis)
Laikas: 21:30
Miestas: Vilnius
Vieta: Soul & Pepper
Adresas: Gedimino ave 9

08/23 - Light Jazz Trio @ Soul & Pepper

Silvija Pankūnaitė - vokalas
Vytautas Skudas - trimitas, fliugelhornas
Paulius Zdanavičius - klavišiniai

Silvija Pankūnaitė – vokalistė, dainų autorė bei muzikos pedagogė. Ambicinga, ieškanti, kurianti jauna dainininkė, neapsiribojanti vien tik Džiazinio ar pop dainavimo stiliais. Dalyvauja įvairiuose meno sintezių projektuose, rock'o operose, televiziniuose šou projektuose, taip pat dainuoja su įvairiais Lietuvoje žinomais veidais ir kuria savo charakterį atspindinčią muziką. Baigė LMTA-Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos Bakalauro bei Magistro studijas: Džiazinio dainavimo specialybę ir muzikos pedagogiką. Savo projektuose bei kuriamoje muzikoje atlikėja stengiasi “perlipti” muzikos garsų ribas, improvizuoti ir jungia įvairius muzikos stilius. Nuo 2010 metų Silvija su savo grupe Vilkšu Pa Muguru buvo jaunųjų džiazo muzikos atlikėjų konkurso “Vilnius Jazz Young Power” finalininkai, o 2010m. Silvija laimėjo nominaciją už originaliausia autorinę kompoziciją. Tais pačiais metais konkurse-festivalyje “Daugirdas Gyvai” buvo laimėta antroji vieta. Taip pat vokalistė yra dalyvavusi tarptautiniame džiazo vokalistų konkurse “Jazz Voices”. 2008m. “Jazz Fontanas” dainininkų konkurse buvo laimėta 3 vieta. 2013m. Silvija dalyvavo Tv šou “Romeo ir Džiuljeta”, kuriame liko antroje vietoje su scenos partneriu Ilja Aksionov. Kaip dalyvė Silvija aplankė ir ne vieną džiazo muzikos festivalį: “Vilnius Jazz”, “Mama Jazz”. Scenoje dainavo su ne vienu žinomu atlikėju, taip pat pasauliniuose turo koncertuose Lietuvoje atlikėja pritarė ir užsienio žvaigždėms: Vanessa Mae ir Demis Russo. Šiuo metu dainuoja bei pasirodo su tokiomis muzikinėmis grupėmis bei projektais: SEL, gospel merginų ansamblis "A.K. Voices", Despotin Fam & The Big Bang Band, "SilvuPlay", "Green Bridge Band", baroko bei džiazo muzikos projektas "Baroque Contempo".

Paulius Zdanavičius - profesionalus, nepaprastai talentingas pianistas, turintis puikią skambinimo techniką. Pauliaus skambinimas pasižymi išpuoselėta klasikine garso kultūra, virtuoziškumu, lankstumu bei melodingumu.

Trimitininkas Vytautas Skudas džiazo scenoje debiutavo 2000 metais su legendine grupe „Jazz Pictures“, laimėjusia daug džiazo prizų įvairiuose konkursuose. V. Skudas yra igijęs pedagogo ir džiazo atlikėjo magistro laipsnį, tobulinosi garsių trimitininkų Paulo Brody, Franko Londono, Marco Tamburini seminaruose, bendradarbiauja su įvairių žanrų muzikos atlikėjais, pats yra inicijavęs projektų su perspektyviais jaunosios džiazo kartos muzikantais.

Įėjimas nemokamas: kviečiame atsidėkoti muzikantams už vakarą prisidedant prie Soul & Pepper muzikos fondo savo nuožiūra, tiek kiek Jums atrodo verta.

Laukiame nuo 21 val.
Staliukų rezervacija ir informacija telefonu: 8 699 92 293


Įkelta: 2014-08-19 12:36:36
Atnaujinta: 2014-08-23 07:00:57

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis