Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Andriumi Tapinu | „Vieni turi proto, kiti jo neturi. Ir viskas“ (įvykęs renginys)

14667 Data: 2014-09-03 (Trečiadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Ryšių Kiemelis 837
Adresas: Rotušės a. 20

Vasara su „Kitokiais pasikalbėjimais“ baigėsi, tačiau įdomūs pašnekovai ir charizmatiški pokalbių vedėjai - dar ne! Portalo „Kas vyksta Kaune“ organizuojamas projektas „Kitokie pasikalbėjimai“ rudenį pasitinka į svečius pasikviesdamas Andrių Tapiną.

Įvairių socialinių akcijų idėjų autorius, aktyvus kovotojas prieš kvailius, vienas įtakingiausių Lietuvos žurnalistų, populiariausių laidų vedėjas, vienas iš Lietuvos sportinio pokerio federacijos įkūrėjų, rūpestingas dviejų vaikų tėvas, puikus vyras jau šį trečiadienį atvyksta į „Ryšių kiemelį 837“!

Prie diskusijos moderatoriaus vairo stos Paulius Ambrazevičius, kuris prieš gerą mėnesį dar pats sėdėjo svečio kėdėje.

Tai bus jau 22-asis „Kitokių pasikalbėjimų“ svečias. Prieš tai su kauniečiais diskutavo Mantas Katleris, Vytaras Radzevičius, Robertas Petrauskas, Arūnas Valinskas, Justinas Jankevičius, Antanas Guoga, Jonas Nainys, Arnoldas Lukošius, Timūras Augucevičius, Mantas Stonkus, Andrius Žiurauskas, Andrius Kupčinskas, Algirdas Kaušpėdas, Giedrius Drukteinis, Paulius Ambrazevičius, Andrius Mamontovas, Algis Ramanauskas, Vaidas Baumila, Marijonas Mikutavičius, Andrius Užkalnis ir Remigijus Šimašius.

Klausimus bei pastebėjimus jau dabar galite siųsti el. paštu kaunas@kasvyksta.lt, o renginį bus galima stebėti ne tik gyvai, bet ir internetu, portale „Kas vyksta Kaune“ arba DELFI.

Vieta: „Ryšių kiemelis 837“, Rotušės aikštė 29, Kaunas.
Laikas: Trečiadienis (09.03), durys atsidaro 18 val., pradžia – 19 val.
Įėjimas – 5 litai. Bilietus galėsite įsigyti prie įėjimo.


Įkelta: 2014-08-30 02:01:28
Atnaujinta: 2014-09-03 07:00:47

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis