Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

STAGNANT PROJECT (extreme/post-thrash metal) - Latvija @ Metro (įvykęs renginys)

15658 Data: 2014-12-20 (Šeštadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: metroclub.lt
Adresas: Pamėnkalnio g. 13

„STAGNANT PROJECT“ – extreme/post-thrash metal grupė iš Latvijos sostinės.

Biografija
„STAGNANT PROJECT“ pradžia siekia 2010-ųjų metų žiemą. Tuo metu Paul Rutkovsky atėjo pas Ed Ondruks su idėja – sukurti muzikos grupę, tokią, kuri negalėtų įsiterpti į jokius stiliaus rėmus.
Vėliau, prie projekto prisijungus kitiems muzikantams, įvyko keli sėkmingi vasaros pasirodymai. Po jų „STAGNANT PROJECT“ nusprendė, kad pats laikas įrašyti demo albumą. Jis dienos šviesą išvydo 2012-ais, pavadinimu “Rorschach Test“. Prieš jo išleidimą, „STAGNANT PROJECT“ sugroja daugybėje sėkmingų pasirodymų Latvijoje bei už jos ribų, laimėjo jaunų grupių konkursą „Fresh Blood‘11“ (Rygoje), buvo nominuoti „Geriausia jauna metalo grupe Latvijoje‘11“ Latvijos metalo apdovanojimuose. “Rorschach Test“ susilaukė daug dėmesio iš vietinės metalo bendruomenės ir sulaukė daug teigiamų atsiliepimų.
2014-ų metų vasarį „STAGNANT PROJECT“ išleido savo sekantį darbą – EP pavadinimu „Zombie Show“. Šis albumas pažymėtas grupės istorijoje kaip didelis žingsnis į priekį. „Zombie Show“ gavo daug teigiamų atsiliepimų, nors ir stilistika labai smarkiai skiriasi nuo "Rorschach Test“.
Po pusės metų, rugsėjo 14, grupė išleido naują singlą “Satanican Dream”. Šis kūrinys pademostravo dar vieną grupės muzikos kryptį, ir, kadangi buvo profesionaliai įrašytas ir prodiusuotas, sulaukė dėmesio visame pasayluje.
Viso savo gyvavimo metu, „STAGNANT PROJECT“ dalinosi scena su pačiomis įžymiausios vietinėmis grupėmis – „Sanctimony“, „Preternatural“, „Trendkill Method“ ir pan. taip pat apšildė užsienio grupes „Reanimator“ (CA), „#####“ (RUS),“Some Call This Tragedy“ (FIN), „NU-Nation“ (RUS), „Lucifer“ (LT), „Roadkill“ (LT), ir t.t.

Daugiau apie „STAGNANT PROJECT“:
https://www.facebook.com/stagnant.project
https://www.youtube.com/user/StagnantProject/
http://stagnantprojectofficial.bandcamp.com/

Įėjimas: 5 Lt


Įkelta: 2014-11-23 02:01:15
Atnaujinta: 2014-12-20 07:00:58

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis