Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Grupės "Aktorių trio" koncertas 01.24 (įvykęs renginys)

15734 Data: 2015-01-24 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Kaunas

Sausio 24 dieną visi bardų muzikos mylėtojai kviečiami į užburiantį vakarą Kaune, kartu su grupe „Aktorių trio“. Po šiuo pavadinimu slypi trys brandžios ir labai kūrybingos asmenybės, geri bičiuliai, Lietuvoje puikiai žinomi aktoriai, kurių prasminga muzika skamba jau net 25-erius metus. Tai:

KOSTAS SMORIGINAS (vokalas, gitara)
OLEGAS DITKOVSKIS (vokalas, gitara)
SAULIUS BAREIKIS (vokalas, gitara)

"Aktorių trio" susibūrė 1995 metais. Grupė žaibiškai tapo populiari. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, super hitais tapusios dainos leidžia "Aktorių trio" vadintis legendiniu lietuvišku autorinės dainos kolektyvu. Šis trio suvirpina kiekvieno klausytojo širdį tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu.

Kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas slypi gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys. Trys skirtingos asmenybės, skirtingi ir jų kūriniai. Bet gal už tai jie ir yra mylimi publikos. Programoje skambės autorinės dainos, baladės, kurios, atliekamos šio subtilaus ir išraiškingo muzikantų trio, kiekvienąkart suskamba vis kitaip.

Už lango karaliaujant žiemai, koncerto organizatoriai Idėjų Garažas, kviečia žiūrovus į nepakartojamą vakarą Nautilus laisvalaikio klube, kuriame trys žavios ir iškilios Lietuvos asmenybės dalinsis savo šiluma ir dainomis, adresuotomis sielai, atitolinančiomis nuo kasdienio skubėjimo ir primenančiomis apie šviesą mūsų gyvenime.

Bilietus platina TIKETA.LT - http://www.tiketa.lt/grupes_aktoriu_trio_koncertas_55342


Įkelta: 2014-11-30 21:43:58
Atnaujinta: 2015-01-24 07:00:21

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis