Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

JOSE CUERVO: NOCHE DE TEQUILA // arba tiesiog geriam TEKILĄ šeštadieniais! (įvykęs renginys)

16153 Data: 2015-01-24 (Šeštadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: POSH Cocktail Club
Adresas: Pamėnkalnio g. 7

JOSE CUERVO: NOCHE DE TEQUILA // arba tiesiog geriam TEKILĄ šeštadieniais!

Sostinės naktiniame klube POSH jau šį šeštadienį sausio 24ąją dieną, startuoja naujas vakarėlių ciklas - NOCHE DE TEQUILA!

VIVA TEQUILA - sako POSH komanda ir kviečia ragauti Pasaulyje NR.1 tekilos JOSE CUERVO už dar neregėtą Lietuvoje kainą - 1,5 euro!

Sidabrinė tekila su druska ir laimo vaisiumi, auksinė tekila su cinamonu ir apelsino skiltele... O gal turi savo būdą, kaip mėgsti geri šį meksikietišką jaunystės eliksyrą... Tuomet nepraleisk šeštadienių POSH kokteilių klube ir patirk Pietų Amerikos dvasią tiesiog čia ir darbar Vilniaus senamiestyje...

Ir nesijaudink - jokių papildomų sąlygų tiesiog nėra. Šeštadieniais nesėdi namie, ateini į POSH ir mėgaujiesi agavų ekstraktu, liaudyje žinomu Tekilos vardu, pigiau nei Tau tai gali pasiūlyti bičiulė MAXIMA.

Niekada nepamiršk - įėjimas į POSH visada tik nemokamas! Ir netikėk, jei kas tau sakys kitaip!

-------------------------------------------------------------------------------

Ateik pasiruošęs! Trumpa instrukcija, kokiais būdais tekila gali patekti į tavo gerklę:

Tekila paprastai pilama į aukštą siaurą 1 gurkšnio taurelę (caballito), tačiau dažnai pilama ir į margaritos kokteiliui skirtą taurę. 2002 m. Meksikos Tekilos reguliavimo taryba patvirtino „oficialią tekilos taurę“[1], kuri yra tulpės formos ir ant aukštos kojelės (primena šampano taurę; šitokioje taurėje turėtų atsiskleisti išlaikytos tekilos skoninės savybės).

Tekila dažniausiai geriama vienu gurkšniu, patiekiama su druska ir žaliosios citrinos skiltele. Gėrėjas sudrėkina (paprastai palaižydamas) savo rankos dalį žemiau smiliaus, ant tos vietos užpilama druskos. Druska nulaižoma, išgeriama tekilos taurelė, užkandama žaliąja citrina (kartais ši pakeičiama paprasta citrina). Druska sumažina „deginantį“ pojūtį, o rūgštus vaisius subalansuoja ir sušvelnina skonį. Brandinta tekila, kuri turi savitą, švelnesnį skonį, paprastai šitokiu būdu negeriama.

Įvairiose šalyse yra keletas šios ceremonijos variantų. Vokietijoje paplitęs variantas, kuriame vietoj druskos ir citrinos naudojamas cinamonas ir apelsinas. Australijoje vietoj citrinos naudojamos ananasų sultys. Pačioje Meksikoje įprasta tekilą gerti užsigeriant sangrita (pomidorų ir apelsinų sulčių mišinys su pipirais).


Įkelta: 2015-01-21 02:00:30
Atnaujinta: 2015-01-24 07:02:08

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis