Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Summer in the City: ROISIN MURPHY (įvykęs renginys)

16710 Data: 2015-06-11 (Ketvirtadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Kalnų parkas

Lietuvą birželio 11 d. aplankys dueto „Moloko“ viena antroji, o dabar pasaulinio garso pop diva - Roisin Murphy.

Roisin Murphy radijo stotims yra padovanojusi ne vieną įsimintiną hitą. „Overpowered“, „You Know Me Better“, „Sing it Back“, „Movie Star“, „The Time is Now“ – tai toli gražu ne visi kūriniai, kurie nuolat skamba šokių aikštelėse. Turtinga atlikėjos ir dueto „Moloko“ singlų kolekcija bus nepamiršta ir naujojo turo metu.

Po ilgos kūrybinės pertraukos ji visus šiuos metus keliauja po pasaulį pristatydama savo naujausio albumo dainas bei garsiausius savo ir „Moloko“ hitus.

Summer in the City miesto festivalyje taip pat pasirodys:
ROISIN MURPHY
Erica Jennings solo
SKAMP
Beissoul & Einius
Giedrė Kilčiauskienė


Bilietus platina „Bilietų Pasaulis“. Bilietų kaina – 39 eur (134,66 Lt). Bilietų kiekis ribotas.


Roisin Murphy vaizdo klipas “Overpowered”
https://www.youtube.com/watch?v=VlFjf1pWk2c

“Moloko” vaizdo klipas “Sing it back”
https://www.youtube.com/watch?v=rtZAzh0TSAo

Naujas Roisin singlas "Gone Fishing"
https://soundcloud.com/miss-roisin-murphy/gone-fishing


Roisin Murphy koncertai nuo pat atlikėjos solinės karjeros pradžios glosto ne tik gerbėjų ausis, bet ir akis – atlikėja gerai žinoma dėl savo puikaus stiliaus pojūčio, įdomių kostiumų ir choreografijos.

Ji padėjo pagrindą šių dienų kūrybiškai ekstravagancijai ant scenos, t.y. netgi tokioms atlikėjoms kaip Lady Gaga.

Su „Moloko“ kūryba Roisin Murphy tapo viena iš pagrindinių veikėjų 90-ųjų trip-hopo scenoje.

Po skyrybų „Moloko“ viduje, airių kilmės dainininkė pradėjo stulbinančią solo karjerą ir išleido du visame pasaulyje pripažintus albumus – „Ruby Blue“ ir „Overpowered“, o dar iki jos pasirodymo Lietuvos sostinėje, prekyboje pasirodys naujausias Roisin Murphy albumas „Hairless Toys“.


SUMMER IN THE CITY LINE UP

Ryškioji airių dainininkė taps pagrindine pirmą sykį Vilniuje rengiamo vienos dienos festivalio „Summer In The City“ žvaigžde. Tą vakarą susirinkusiems geros muzikos klausytojams koncertuos ir keletas puikiai žinomų Lietuvos scenos artistų.

Net du sykius į sceną kils Roisin tautietė – Lietuvoje gyvenanti airių dainininkė Erica Jennings. Ji ne tik koncertuos su grupe „Skamp“, bet ir pirmą sykį pristatys savo debiutinę solinę programą.

Dar vienas puikus moteriškas „Summer In The City“ balsas – Giedrės Kilčiauskienės, kuri visiems žinoma ne tik kaip grupės „Empti“ vokalistė, bet ir solinę karjerą daranti dainininkė, pernai M.A.M.A. ceremonijoje pripažinta Metų atlikėja.

Prieš pat Roisin Murphy šou pasirodys vis dažniau sėkmingai už Lietuvos ribų koncertuojantis, Ukrainoje žurnalų puslapius užkariaujantis, visai neseniai naują EP „Chamillion“ išleidęs duetas „Beissoul & Einius“. Jie, kaip ir Roisin Murphy, yra neabejingi ekstravagantiškam sceniniam įvaizdžiui, įdomiems kostiumams ir dėmesį prikaustančiai choreografijai.


Organizatoriai:
LOFTAS ir Live Nation Lithuania

-------------------------------------------

Former singer of the duo “Moloko” and distinguished modern pop diva will be playing the only show in the Baltics in a unique outdoor venue in Vilnius – Kalnų parkas.

Roisin Murphy has made it to the worldwide scene with hits such as “Overpowered”, “You Know Me Better”, “Sing it Back”, “Movie Star”, “The Time is Now”.

These are just a few tracks that have conquered the dancefloors. The show in Vilnius will include the well known hits and the new material of Roisin Murphys’ upcoming album.

Sincei the beggining of her solo career her performances have been overwhelming for the ears and for the eyes. She is well known for her unique and iconic style, costumes and choreography.

This is a show not to miss!
Tickets available at "Bilietų pasaulis"


Įkelta: 2015-03-31 02:00:11
Atnaujinta: 2015-06-11 07:00:05

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis