Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

LRT OPUS scena│Kultūros naktis (įvykęs renginys)

17278 Data: 2015-06-19 (Penktadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Vasaros Terasa
Adresas: Vilniaus g. 39

Metuose būna viena Kultūros naktis, kai visas Vilnius nemiega. Nemiegos ir Vasaros Terasa. Šiemet kiemelyje įsikurs kokybišką ir aktualią muziką gerbiančios ir transliuojančios radijo stoties LRT Opus scena su net aštuoniomis muzikinėmis Pabaltijo viltimis: Sisters on Wire, Slippery Slope (EE), The Roop, Condor Avenue, Glasshous, Deeper Upper, jama&W ir ba.

Susipažink su aštuonetu ir rezervuok devynioliktą birželio naktį LRT Opus scenai Vasaros Terasoje.

18.00 Sisters On Wire
Per paslaptingą Rytų Europos sielą nutiestas garsų tiltas, jungiantis britų nepriklausomos muzikos melancholiją su amerikietišku didžiosios roko scenos šėlsmu. Jų muzika yra inspiruota viltingų „Coldplay“ melodijų, hedonistinių „M83“ pop-sapnų seksualumo bei remiasi į „Biffy Clyro“ gitaros atvirumo pagrindą.
Garsai: bit.ly/1QeLCvb.

19.00 Slippery Slope
2009 metais susibūrusi rokerių trijulė iš Estijos, kiekvieno pasirodymo metu klausytojams dovanojanti įsimintinus šou, kupinus neaprėpiamos muzikinės energijos. Įkvėpti tokių grupių kaip Muse, Dredg ir Mutemath, Slippery Slope įvardijama kaip viena perspektyviausiu roko grupių pabaltyje, jų debiutinis albumas „Do You Feel The Same“, pripažintas vienu laukiamiausiu albumų Estijoje, o muzikos kritikų apdovanotas geriausiu metų debiuto titulu.
Garsai: bit.ly/1eCl8b9

20.00 THE ROOP
Nauja, šviežiai skambanti pop rock grupė, 2014 m. rudenį išleidusi savo pirmąją dainą – „Be Mine“. Po beveik keturių metų, praleistų įrašų studijoje, ieškant tobulo garso, The Roop sukūrė apie 50 kūrinių, iš kurių atrinko 12, o debiutiniam albumui jau patvirtino 10. Prie dainų prisidėjo australas Leon Zervos – aukščiausios klasės garso režisierius, dirbęs su INXS, Aerosmith, Muse ir kitais didžiaisiais muzikiniais vardais.
Garsai: bit.ly/1PS5mcY.

21.00 Condor Avenue
Vos prieš pusantrų metų susibūrusi indie roko ketveriukė. Nuo roko baladžių iki indie šokiams sutvertų kūrinių – taip apibūdinama „kondorų“ kūrinių amplitudė, kurioje pinasi indie, roko ir elektroninės muzikos gijos. Šių metų pavasarį vaikinai žengė dar vieną žingsnį pirmyn ir pristatė savo debiutinį EP „The Crown“, kuriame sugulusias dainas koncertuose kartu su grupe „traukia“ per trumpą grupės gyvavimo laiką susibūręs gausus būrys nepriklausomo roko mylėtojų.
Garsai: bit.ly/1GNRPMP.

22.00 Glasshous
Trapūs ir žavingai neaiškūs muzikos namai, kuriuos įkūrė trys dėl muzikos pamišę jaunuoliai - Edgaras, Artiomas ir Magda. Skirtingi kaip sudaužyto stiklo šukės, kurias visas sujungia noras kurti kokybišką muziką. Jaunatviško maksimalizmo, perfekcionizmo ir emocijų kupini Glasshous muzikos namai kviečia ten, kur girdisi svajingai ryškūs ,,electropop” - naujoviškai madingas ir švelnus skambesys. 2015 m. Grupė pristatė savo debiutinį EP albumą ,,Perfection”.
Garsai: bit.ly/1LNpFCB.

23.00 Deeper Upper
Šiuo metu viena ryškiausių indie roko grupių Lietuvoje, kątik išleidusi savo antrąjį EP „Ceremony“ ir rengianti pristatymo turą po Lietuvą bei kaimynines šalis. Grupės pasiekimuose – pirma vieta didžiausiame Europos internetiniame muzikos konkurse „EuroMusic Contest“, pasirodymai reikšmingiausiuose Baltijos šalių renginiuose: „Positivus“, „Tallinn Music Week“ bei didžiausiuose Lietuvos festivaliuose „Karklė“, „Granatos Live“, „Loftas Fest“.
Garsai: bit.ly/1J7yJnH.

00.00 jama&W
Penkerius metus gyvavęs kolektyvas, užsiimantis tik spontaniškai gimstančia muzika (freestyle), 2014 metų pavasarį išleido savo pirmąjį albumą ,,Gilumon". Tai lyg naujas lapas, atskleidęs tokį pat ironišką, intelektualų bei laisvą, bet tuo pačiu dar brandesnį jų muzikinio gyvenimo etapą. Improvizacija pasirodymų metu niekur nedingo, tiesiog šalia jų atsirado dar ir išskirtiniai repo stiliaus įrašai, nešantys svarbią žinią - Jama&W subrendo ir gali judėti link dar profesionalesnės hip hop'o muzikos, kuri privalo būti įamžinta, o ne tik rašoma lyg ant degančio popieriaus lapo.
Garsai: bit.ly/1Jbn8m9.

01.00 ba.
Indie, post-punk ir alternative stilių muziką grojanti grupė ba. išpopuliarėjo pristačiusi vaizdo klipą savo dainai „Tai ne žmogus“. 2014 metų pabaigoje gerbėjams pristatytas singlo „Sugebėt pasikeist“ vaizdo klipas, kuris ir tapo bene atpažįstamiausia grupės daina. 100 vnt. tiražu išleistą vinilinę plokštelę „Pasikeist“ grupės gerbėjai išgraibstė per kelias dienas.
Garsai: http://bit.ly/1KsXDeI.


Įkelta: 2015-05-30 02:01:33
Atnaujinta: 2015-06-19 07:00:31

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis