Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

TAMSOS ŽAIDIMAS ("Kultūros nakties" programoje) (įvykęs renginys)

17356 Data: 2015-06-19 (Penktadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Valstybinis jaunimo teatras
Adresas: Arklių g.5

Valstybinis jaunimo teatras "Kultūros nakties" naktinėtojams siūlo pamatyti spektaklį "Tamsos žaidimas". Amerikiečių dramaturgo Carlos Murillo pjesė yra sukurta remiantis tikra, Didžiojoje Britanijoje nutikusia istorija, kuri prasidėjo internetinėje erdvėje, o baigėsi policijos nuovadoje.

Tamsos žaidimas – tai toks žaidimas, kai ne visi jame veikiantys asmenys žino, jog yra žaidėjai. Viena patogiausių erdvių žaisti tokius žaidimus – tai interneto pokalbių svetainė, kur gali apsimesti bet kuo. Vienoje tokių pokalbių svetainių paauglys Adamas paskelbia: „Aš noriu patirti meilę“. Šį jo prisipažinimą perskaito kitas pokalbių svetainės lankytojas Nikas ir nusprendžia pažaisti. Nikas apsimeta mergina, vardu Reičel, ir bendrauja su Adamu, tikinčiu, jog tikrąją meilę galima sutikti ir virtualioje erdvėje. Niko sukurtoji Reičel atrodo ideali ir puikiai tinkanti naiviajam Adamui, taigi šis netrunka įsimylėti. Situacija įkaista, kai Adamas primygtinai maldauja savo virtualios mylimosios Reičel susitikti...

Spektaklio režisierius Darius Rabašauskas teigia, jog nei pjesė, nei spektaklis, nėra tik pokalbis apie socialinių tinklų vartojimą. „Apie patį internetą kalbėti nėra prasmės. Jis jau yra mūsų gyvenimuose ir nieko čia naujo nepasakysi. Virtuali erdvė – tik aplinkybės, kuriose susitinka herojai. Įdomu tai, ką tos aplinkybės lemia, ir ką jos padaro su žmogumi. Visi kažkuria prasme norime būti kažkuo kitu ir matome save kitaip, negu mus mato kiti“, – sako „Tamsos žaidimo“ režisierius.

DĖMESIO! Įėjimas į spektaklį tik su nemokamais bilietais, kurie bus dalinami 2015 m. birželio 19 d. nuo 11 val., Jaunimo teatro kasoje. Vienam asmeniui duodami 1 arba 2 bilietai. Vietų skaičius labai ribotas!


Įkelta: 2015-06-08 16:58:21
Atnaujinta: 2015-06-19 07:01:12

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis