Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Akivarų Skveras_Kultūros naktis (įvykęs renginys)

17381 Data: 2015-06-19 (Penktadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Vilnius
Vieta: AKIVARAI
Adresas: Jakšto g. 5

AKIVARŲ SKVERAS – KULTŪROS NAKTIS

Šiais metais kultūringąją naktį, kai visas Vilniaus miestas skendės projektuose, Akivarų Skveras, Jus kviečia į naktines muzikos klajones apleistame kieme (A. Jakšto g. 5), tarp senų, griūvančių pastatų, danguje sklandančių vaiduoklių bei dainuojančių varnų palėpėse Jums pristatysime tamsiosios, industrinės, kabaretu kvepiančios ir kiek eklektiškos muzikos vakarą.

Nuo 21.00 val. muzikos ir judesio spalvos suksis tamsiausiuose kiemo kampeliuose, danguje, ant žemės, sienose ir visur kur tik prisilies mūsų rankų, širdies ir jausmų potėpiai. Keletas projektų pristatys savo kūrybos nežinomybes, kur galėsime atrasti ne tik senojo skambesio, bet ir žavėtis naujais neatrastais muzikiniais sprendimais, beig eksperimentais.

KETERA – tai proginis projektas, kurį sudaro trys nariai, labiau žinomi iš jau kurį laiką Lietuvos muzikinėje scenoje šmėkščiojančių pavadinimų. Vienas jų spaudžia garsų tirštimą, pasivadinęs LYS, kitas gi žinotinas iš kaimietiškos antigotikos grupės RUMUNIJA veiklos, o trečiasis maišo skambesius OORCHACH bei VILKDUJOS malūnuose. Šie trys ganėtinai skirtingi subjektai ir nutarė pasižvalgyti nuo akmeningos keteros, nepamiršdami priminti, jog taip pat galėtų vadintis ir pasišiaušusi gyvūno nugara. Švytinčios ambientinės užuomazgos maišosi su triphopiniais ir panašiais ritmais, boso linija panyra į rupių melodijų fragmentus, o galutinis rezultatas rodosi įdomus ir kiek netikėtas net pačios KETEROS nariams.

OBŠRR – leidžiantis saulei už miesto horizonto šis projektas išneš garsus iš rupaus, karstelėjusio dirvožemio ir širdžiai mielu nerimu suskambės poetiški kūriniai. Sapningai sulėtėjusi neopolka, vienadienių vabzdžių lambada, lengvai plūduriuojanti valtelė ambientinių bangų judinamame ežere – tai klausydamas, ištari sau pačiam – ak, kokia Naktis!
OBŠRR Vytauto Pliadžio projektas, viešumoje pasirodantis ypatingomis progomis ir itin išskirtiniuose renginiuose, stebinantis kiekvienu savo pasirodymu, užgriebiantis giliausias Jūsų ertmes, leis pajusti tai!
http://obsrr.bandcamp.com/

KIAURAI SIENAS - iš Lauryno Jukonio ir Beno Plento jungtinio projekto NULIS:S:S:S gimusi idėja iškeliama iš originaliai Lauryno kurtos S:S:S:S ritmikos ir toliau plėtojasi, jau kaip solinis Beno Plento projektas. Nors projektas tėra eskizo stadijoje, tačiau klausytojas kviečiamas paklaidžioti po išprotėjusią kūrėjo esybę. Kitoje šviesoje pateikdamas teksto ir garso dermes, atlikėjas dar giliau pasineria ir nušviečia juodesnes už naktį klausytojo pasąmonės būsto kerteles. Benas kreipiasi į žiūrovą per savo asmenines patirtis, žaidžia žodžiais ir kartais - visai tiesmukai juokiasi, per savikritiką kviesdamas pasakojamoje istorijoje kiekvieną klausytoją išvysti savo paties atspindį...

HASSOKK - padės nugrimzti į tamsesniąją skvero vakaro dalį - industrial noise projektas, nagrinėjantis žmogaus santykį su urbanistine aplinka. Plienas, betonas ir mizantropija. Atlikėjas kartu su publika pasiners į tamsiąsias urbanistines gilumas, pažvelgs į Vilniaus miestą kitaip.
www.hssk.terror.lt; www.soundcloud.com/hassokk

JONAS KRIVICKAS ir IEVA LUCKUTĖ, Vos prieš kelis mėnesius susibūręs duetas „Kultūros naktyje“ pristatys kelias dainas, kurių keistas skambesys privers stabtelėti per naktinius renginius lekiančiuosius. Melancholiškos harmonijos ir ritminių šuorų kaita kompozicijose, sudarys nenuspėjamumo iliuziją, kurios dėka klausytojas nugrims į originalių garsinių ir poetinių idėjų bedugnę
Jonas Krivickas savo biografija piešia, kaip muzikantas, kompozitoprius, tekstų autorius, šiuo metu gitara grojantis grupėse „Skylė“ ir „SP Orchestra“. Ieva Luckutė – naujas veidas muzikos plotmėje, dainuojamosios poezijos slėniuose.


Įkelta: 2015-06-10 02:01:30
Atnaujinta: 2015-06-19 07:01:14

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis