Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Legendinė grupė "Aktorių trio" legendinėje "Vaidilos" teatro salėje (įvykęs renginys)

19306 Data: 2016-04-22 (Penktadienis)
Laikas: 18:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Vaidilos Teatras
Adresas: Jakšto g. 9 Vilnius

Aktorių trio“ surengs koncertą legendinėje „Vaidilos“ teatro salėje
2016 m. balandžio 22 d. 18 val. vilniečius ir visus miesto svečius į atsinaujinusią „Vaidilos“ teatro salę (A. Jakšto g. 9) kvies visų laikų geriausia dainuojančių aktorių grupė „Aktorių trio“. Koncerte „Draugams“ nostalgiškai suskambės Kosto Smorigino, Sauliaus Bareikio ir Olego Ditkovskio sukurtos dainos. Kaskart šis laukiamas susitikimas su legendine grupe suteikia virpesio kiekvieno klausytojo širdžiai tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu.
Nuo 1995 metų su kelių metų pertraukomis koncertuojantys aktoriai vis rečiau susitinka scenoje trise, tačiau, kai tai įvyksta abejingų jų talentui ir scenos bendrystei nelieka, be to, tokie muzikiniai susitikimai vis dar teikia kūrėjams malonumą. Išlieka sielų giminystė, pagarba bendroms vertybėms, muzikai ir poezijai. Kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas slypi gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys. Trys skirtingos asmenybės, skirtingi ir jų kūriniai. Bet gal už tai jie ir yra mylimi publikos. Juk dainose atlikėjai sugeba pasijuokti net iš mirties baimės, paversdami ją žaisminga, dovanojančia („...mirtis padovanojo man šešetą lentų. O aš malūno sparną pasidariau iš jų...“), o neapčiuopiamo siužeto daina „Žalia žalia“ jau tapo žanro klasika, šalia tų jausmingų, gilių „Motinos veido“, „Lietaus“, „Daugiau nebeliko“ ir kitų. Visa tai ir ne tik, teisingos muzikos mylėtojai išgirs atėję į legendinę „Vaidilos“ teatro salę.
Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia susitikti ir maloniai praleisti pavasariškos nuotaikos vakarą su dainuojamąja poezija. O aktorių Kostą Smoriginą neabejotinai pradžiugintų gerbėjų atneštos gėlės, juk tądien jis scenoje švęs savo gimtadienį.
2016 04 22, 18 val.
“Vaidilos” teatro salė (A.Jakšto g. 9, Vilnius)
Bilietus platina www.bilietai.lt
Bilietų kaina: 10 €, 12 €,15 €
Organizatorius: VšĮ „Bardai LT“


Įkelta: 2016-02-09 11:39:42
Atnaujinta: 2016-04-22 07:00:14

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis