Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Trys Freelancerės (įvykęs renginys)

19934 Data: 2016-03-23 (Trečiadienis)
Laikas: 18:30
Miestas: Vilnius
Vieta: Paviljonas
Adresas: Pylimo g. 21B

Jau laikas mano antrai konferencijai!

Pirmajame renginyje "Trys Freelanceriai" kuris vyko Local T arbatinėje susirinko apie 60 žmonių ir transliaciją stebėjo bendrai apie 170 žmonių. Daugiau apie praeitą konferencija čia - http://on.fb.me/1ST4XGK

Šį kartą tikimes sulaukti apie 100 žmonių.Todėl tam ruošiamės. Trys skirtingos freelancerės papasakos kaip reikėtų kurti savo reputaciją, kokie yra modelio uždarbio ypatumai ir makiažo meistro 'freelancinimo' galimybės.

Renginys vyks Paviljonas , Pylimo g. 21B. Sėdimų vietų yra apie 100-ą, durys atidaromos 18.00. Renginio pradžia 18.30.

O dabar apie pranešėjas:

Ramune Tumasonyte - skaitmeninės rinkodaros specialistė, turinio agentūros Industry-Files.com bendraįkūrėja. Freelancerės paslaugas greta darbo pilnu etatu siūlo jau daugiau nei 7 metus. Per paskutiniuosius 3 metus dirbo su 16 prekinių ženklų (STEP TOP, Baldinini, Salamander, LaSpell ir kt.), iš kurių 4 kūrė visiškai naujai. Ramunė papasakos, kodėl prekinių ženklų kūrimas aktualus laisvai samdomiems specialistams, kodėl kiekvienas freelanceris turi kurti savo reputaciją ir pasidalins konkrečiais žingsniais, kurie padės susikurti vardą rinkoje bei jį stiprinti bėgant laikui.

Simona Burbaitė - diplomuota komunikacijos specialistė, turinti daugiau nei 3 metus modelio darbo patirties. "Mis Aukštaitija 2013" konkurse tapo "Mis foto", "Mis Lietuva 2013" buvo nominuota 1-ąja vicemis ir deleguota atstovauti Lietuvą prestižiniame "Mis Visata 2013" grožio konkurse. Prieš pusę metų startavo su asmeniniu blogu simonaburbaite.com. Per itin trumpą laiką blogo populiariumas labai išaugo, todėl tai savotiškai tapo Simonos verslu. Ji papasakos, kodėl reikia nenuleisti rankų, net kai labai nesiseka, kokie yra modelio uždarbio ypatumai, kaip susikurti svajonių darbo vietą ir pradėti rašyti asmeninį blogą.

Neringa Čukinienė - profesionali makiažo meistrė, patirtis daugiau nei 4 metai, freelancerė. Tarptautinę Make Up For Ever ‘Beauty and Fashion Makeup’ kvalifikaciją turinti makiažo meistrė. Turinti patirties dėstant lietuvių ir tarptautinėje makiažo mokykloje. Pastoviai dirbanti didžiausių Lietuvos mados renginių užkulisiuose, fotosesijose su profesionaliais fotografais reklamoms, žurnalų fotosesijoms, taip pat dirbanti su žymiais žmonėmis bei atlikėjais. Įgyta patirtimi ir savo darbais dalinasi Intagram socialiniame tinkle @neringamakeup #neringacukiniene , planuojamas greitu metu paleisti asmeninis internetinis puslapis neringamakeup.com Papasakos apie makiažo meistro 'freelancinimo' galimybes, kaip pavyko sėkmingai atkeliauti iki esamos pozicijos ir įsitvirtinti tarp geriausiu makiažo meistrų.


Įkelta: 2016-03-08 02:03:54
Atnaujinta: 2016-03-23 07:01:44

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis