Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Midsummer Vilnius: Martynas Levickis (įvykęs renginys)

20276 Data: 2016-07-15 (Penktadienis)
Laikas: 20:30
Miestas: Vilnius
Vieta: Valdovų Rūmai
Adresas: Katedros a. 4

Po ypatingo Martyno Levickio koncerto Valdovų rūmuose liepos 15d. visi renginio dalyviai kviečiami į oficialų festivalio vakaro pabaigos kokteilių barą - Glory Bar by Stikliai. Jame turite vilties sutikti ir koncerto žvaigždes! Įėjimas laisvas.

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ LDK Valdovų rūmų didžiąjame kieme. Kelias savaites truksiančio festivalio metu pasirodymus surengs ne tik žymiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Pirmąją festivalio „Midsummer Vilnius“ savaitę užbaigs akordeono virtuozu tituluojamas Martynas Levickis. Groti pradėjęs vos būdamas visai mažas M. Levickis išgarsėjo pasirodęs laidoje „Lietuvos talentai“. Daugelio tarptautinių konkursų nugalėgojas ir prestižinių festivalių dalyvis M. Levickis grojo su žymiais orkestrais, tokiais kaip, Birmingeno simfonininis orkestras, kameriniu orkestru Manchester Camerata ir daugeliu kitų. Talentingas atlikėjas yra surengęs koncertinius turus JAV, Azijoje. Akordeono virtuozas publiką kaskart stebina muzikinių pasirodymų formatais, surenka sausakimšas sales. Liepos 15 dieną jis taip pat žada nepalikti nė vieno abejingo su savo programa “Fatališkasis tango iššūkis”, kurio metu būtinai išgirsime ir legendinio Argentinos tango kompozitoriaus, tapusio tradicinės tango muzikos revoliucionieriumi, Astor Piazzolla kūrinius. Atlikėjas scenoje pasirodys kartu su styginių ansambliu “Mikroorkéstra”.


Įkelta: 2016-03-30 02:03:16
Atnaujinta: 2016-07-15 07:00:07

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis