Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Liverpool Bar 2nd BDAY. LIVE: Solo Ansamblis (+ support Abii) (įvykęs renginys)

20315 Data: 2016-04-29 (Penktadienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Liverpool Indie/Rock Bar
Adresas: Gynėjų g. 14

Balandžio 29 dieną savo kalendoriuje pažymėk ryškiai, nes ateina šventė!

Liverpool barui sukanka 2 metukai! Šią progą minėsime su dviem nuostabiais kolektyvais: jaunais, tačiau savo potencialą ką tik įrodžiusiais, tapus „Garažo“ laureatais, grupe Abii ir gerai mūsų publikai žinomais Solo Ansamblis vyrais.

O kaip gi gimtadienis be dovanų? Atėjusieji į koncertą, turės galimybę laimėti bilietą į žymiosios roko grupės Muse koncertą birželio 17 dieną, Kaune. Viskas ką reikės padaryti, tai prie įėjimo gautą loterijos bilietą įmesti į dėžę prie baro. Nugalėtojai bus paskelbti po koncerto.

Grupė Solo Ansamblis – post-punk/electronic/sad dance eksperimentas. Šiuolaikinės lietuviškos muzikos platformoje grupė išsiskiria elektra pulsuojančiais, low-fi bei gyvų instrumentų skambesiu persidengiančiais garsais. Į juos įpinami vidine patirtimi ir asmenine filosofija pagrįsti lietuviški tekstai.

Paskutiniu metu grupė pasuko tamsesnės, griežtesnės, alternatyvesnės muzikos link. Tai – muzika klausymui, muzika šokiui, muzika protui ir muzika sielai.

www.facebook.com/SOLOansamblis
www.youtube.com/user/SOLOansamblis

Abii | Stilius be stiliaus. Visiškas atsitraukimas ir tuo pačiu įtraukiantis intymumas. Grupė „Abii“ yra kažkas tarp alternatyviojo ir industrinio roko, tarp elektroninių ir gyvų garsų. Prasmingi tekstai, pasakojantys iš skirtingų fragmentų sudaro vientisą istoriją, greitai randančią kelią į klausytojų širdis. |
| Galbūt tai dėl to, kad tekstuose kalba moteris, nors ant scenos matome vyrus. „Mes nepasakojame to, ką matome patys – tegu tai padaro mūsų juntama idėja, kuriai suteikiame gyvybę savo tekstuose“, - sako jie. O gal dėl to, kad visa tai daro tik 2 idealistai, kurie, sukūrę savo personažą, moterį, jos istorijos įgyvendinimui ir pavidalui atsiduoda visu šimtu procentų: „Ne muzikai reikia mūsų, o mums reikia muzikos“. |
| „Abii“ dar nė nešventė pirmojo gimtadienio, tačiau jau laimėjo jaunų grupių konkursą „Garažas‘16“ ir sulaukė kvietimo išleisti albumą. Štai taip prasidėjo nauja muzikinė istorija apie kurią dar ne kartą išgirsi. |

www.facebook.com/Abii-1709920489224571
www.youtube.com/watch?v=0KU0CBS-mfQ

LINE UP:
21:30 Abii
22:00 Solo Ansamblis
23:00 INDIE ROCK PARTY @ Liverpool Bar
Įėjimas 5 Eur, N-18

Norintiems užsitikrinti bilietą iš anksto, parūpinome ribotą kiekį išankstinių bilietų, jų prašyk pas barmenus savaitę iki renginio.


Įkelta: 2016-04-01 02:02:59
Atnaujinta: 2016-04-29 07:00:52

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis