Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Jazz By Two + Jazz Jam Session @Paviljonas | Antradieniais (įvykęs renginys)

20784 Data: 2016-05-24 (Antradienis)
Laikas: 21:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Paviljonas
Adresas: Pylimo g. 21B

Opening band: ★★Mindaugas Apulskis Quartet★★

★ Ieva Baranauskaite - Vocal/Piano
★ Anna Polukord - Guitar

Grupės puslapis: https://www.facebook.com/jazzbytwo
Vaizdai: https://www.youtube.com/channel/UCCI0cGFJvqofgdxn3Us3PKQ

Kai lauke šalta arba pernelyg karšta, o gal tiesiog labai norėtųsi ko nors jaukaus, Anna ima gitarą, o Ieva spragsi pirštais ir pradeda skaičiuoti:- a onea two,a one two three four...Ir pasklinda po visus kampus džiazo muzikos melodijos, vingiuoja, raibuliuoja, įsipina į plaukus, o paskui ilgai ilgai dar guli širdyje...Lotynų amerikos pulsas, svinguojanti afroamerikiečių kultūra, prancūziškas „gypsy“ draivas - visa tai skambės dueto atliekamose džiazo standartų aranžuotėse.

Vokalistė, klavišininkė, kompozitorė ir tekstų autorė Ieva Marija Baranauskaitė 2007 metais baigė Balio Dvariono 10-metę muzikos mokyklą, 2014 baigė Vilniaus Kolegiją ir įgijo muzikos atlikėjo bakalaurą. 2010 metais su grupe „Such‘a‘Trip“ užėmė pirmą vietą festivalyje-konkurse „Rebel Rock“, o su grupe „In albedo“ jai teko ne kartą pasirodyti ir pristatyti savo kūrybą tarptautinio lygio festivaliuose tokiuose kaip „VOLT 2011“ (Vengrija), „Platzhirsch Festival 2015” (Vokietija) „Vilnius Jazz 2013“, “Granatos Live 2014”, „Šiauliai Jazz 2014” ir daugelyje kitų. Muzikantė yra atvira įvairiems meno sintezių projektams, yra bendradarbiavusi su tokiais užsienio muzikantais kaip kontrabosistu Tim Isfort, saksofoninku Andre Meisner ir gitaristu Thorsten Töpp. Šiuo metu Ieva yra ne tik narė tokių muzikos grupių kaip „Such’a’Trip“, „Maestro Kinas“ „esi“, „Jazz By Two“ ir „In albedo“, bet taip pat bendradarbiauja su teatru „Cezario Grupė“. Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje magistrantūroje studijuoja muzikos kompoziciją, nuolatos koncertuoja, kuria ir aktyviai dalyvauja muzikiniame gyvenime.
Vokalistė, gitaristė, kompozitorė ir tekstų autorė Anna Polukord mokėsi Juozo Tallat Kelpšos konservatorijoje, vėliau gitaros studijas tęsė Muzikos ir Teatro Akademijoje. Šiuo metu ji aktyviai koncertuoja, kuria ir dirba įrašų studijose. Ji yra tokių grupių kaip „Night Life“, „Volumetears“ ir „One Night Band“ narė, bei yra bendradarbavusi ir kartu grojusi su tokiomis Lietuvos pop ir džiazo žvaigždėmis kaip Linas Adomaitis, Vidas Bareikis, Mia ir kt.


Džeme dalyvavo tokie talentingi muzikantai kaip:
★ Darius Rudis ★ Andrej Polevikov ★ Dmitrij Golovanov ★ Saulius Križinauskas ★ Jonas Gliaudelis ★ Tomas Dičiunas ★ Mindaugas Vadoklis ★ Paulius Vaicekauskas ★ Dominykas Norkūnas ★ Mindaugas Stumbras ★ Paulius Volkovas ★ Kristupas Kmitas ★ Edgar Sabilo ★ Donatas Petreikis ★ Rokas Jaunius ★ Aušra Paliušė ir kt.

★★★★★

"Kadangi po vasaros likom galutinai be džiazo džemų, pamaniau būtų gerai pratęsti tradiciją. Kadangi Paviljone ir taip nemažai pasirodančių džiazo muzikantų, pamaniau, kad tai yra puiki vieta džiazistų prieglaudai. Taigi su Dariaus Rudžio palaima, bandom tęsti tradiciją!" - Roman Gorodeckij

★ TAISYKLĖS ★

1. Klausyti koordinatoriaus
2. Gerbiame vieni kitus scenoje
3. Muzikantas groja tais instrumentais, kuriais moka groti, jog nebūtų chaoso
4. Kiekvienas atsineša savo instrumentą, mediatorių, bugnų lazdeles, procesorius/pedalus ir panašiai
5. Kiekvienam kokybiškai pagrojusiam* ALUS arba VYNAS :)

Standartų sąrašas: http://i.imgur.com/4ROESCK.jpg

★ GEAR ★

Gitarinis kubas - Fender Excelsior
Akustinis kubas - Fishman Loudbox
Gitarinis kabinetas - JazzAmp
Bosinis kubas - Hohner Forge
Sceninis pianinas
Bugnų komplektas

Yra pilnas monitoringas, linijiniai išėjimai, mikrofonai pučiamiesiems.


Įkelta: 2016-05-02 02:02:28
Atnaujinta: 2016-05-24 07:00:21

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis