Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

UBER pristato: LRT Opus gyvai: JoyCut (IT) (įvykęs renginys)

21578 Data: 2016-07-14 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Liepos 14 d., menų fabriko „Loftas“ iniciayva, į Vilnių grįžta elektronikos novatoriai iš Italijos – grupė „JoyCut“. Porą sykių jau viešėję Lietuvoje italai nekantrauja sugrįžti į, pasak jų, kerinčio grožio šalį.

Elektronikos, post-rocko ir dark-wave trio iš Italijos jau spėjo apkeliauti pusę pasaulio ir groti vienoje scenoje su tokiomis muzikos žvaigždėmis, kaip „Editors“, „Arcarde Fire“, „The Chemical Brothers“, „Art Brut“, „Modest Mouse“ ir kitomis.

https://youtu.be/5b4iosyU8K0

2004 susibūrusią grupę sudaro vokalistas, kompozitorius, idėjinis lyderis Pasquale Pezzillo ir būgnininkai Gaël Califano bei Giannicola Maccarinelli. Kai „JoyCut“ užlipa į sceną viską nustelbia kalnas būgnų ir elektronikos prietaisų, visus tarsi nukeliančių į industrinį ateities muzikos pasaulį.

„Jie skamba kaip ateitis, kurioje robotai ir žmonės dalinasi organišku maistu ir viltimi“, – taip „JoyCut“ apibūdina MTV. Neveltui, nes grupė išties itin daug dėmesio skiria gamtos apsaugai ir ekologijai – savo kūrinius jie įrašinėja Londone, vienoje pirmųjų įrašų studijų, kuri naudoja tik saulės energiją, albumų gamybai naudoja biologiškai skaidų popierių ir perdirbtas vinilines plokšteles, o vasarą net organizuoja ekologišką festivalį „Nu-Clear Sound“.

Gamtoje įkvėpimo kūrybai ieškantys muzikantai po pirmųjų viešnagių Lietuvoje įvertino ir mūsų šalies grožį. „Pirmoji patirtis Lietuvoje buvo nepakartojama – kai lėktuvu leidiesi į Vilnių, negali nepastebėti medžių ir ežerų. Mes mylime gamtą, tad nuoširdžiai džiaugiamės galėdami aplankyti vietas, kuriose jos yra daug. Oras – ypatingai švarus ir gaivus, o žmonės – labai šilti“, – komplimentų Lietuvai negaili italai.

Novatoriškieji elektronikos atstovai iš Italijos liepos 14 d., menų fabrike „Loftas“, renginių serijoje „UBER pristato: LRT Opus gyvai“.

https://youtu.be/36PwKCArSuY

Bilieto kaina – 3 eurai, juos bus galima įsigyti tik prie įėjimo (su „Lofto“ draugo kortele kaina – 1 euras).


Įkelta: 2016-07-05 02:00:06
Atnaujinta: 2016-07-14 07:00:50

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis