Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Golden Parazyth | Simple Man Tour (įvykęs renginys)

21880 Data: 2016-09-01 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Vasaros Terasa
Adresas: Vilniaus g. 39

Golden Parazyth kviečia į svarbiausią sezono koncertą

---

Neatsimenam vasaros Vilniuje be koncerto vijokliais apaugusiame mokytojų namų kiemelyje. Tiesa, šią lietingą vasarą gyvo pasirodymo Vilniuje taip ir neturėjom. Visai simboliška, kad rugsėjo 1 d. čia įvyks pirmasis Golden Parazyth rudens koncertas. Simboliška, kad ir to priežastis yra šią savaitę pristatytas neįprastas koncertinis filmas „Simple Man“.

Šis 21 minutės filmas – koncertas sufleruoja Golden Parazyth ateitį. Kino teatre, LRT televizijoje ir internete – visur jis buvo pristatytas. Mums tai labai reikšmingas įvykis, didžiausias turinio projektas ir geriausias įrodymas, kad judame į priekį. Net 35 talentingų žmonių komanda padėjo įgyvendinti šį ambicingą sumanymą ir didžiausias ačiū jiems už tai.

„Simple Man“ - dar vienas užtikrintas Golden Parazyth numeris ir pavykęs eksperimentas. Pats metas jį pristatyti tikram koncerte ir geresnės dienos nei rugsėjo 1 d., ko gero, nesugalvotume. Netikėtos spalvos, gyvą ir elektroninę muziką jungiantis skambesys, naujos aranžuotės ir dar daugiau talentų ant scenos. Šis koncertas bus apie tai, kas vyksta Golden Parazyth gyvenime šiandien, ką mes dabar veikiam ir kur žygiuojam toliau. Turim ką pasakyti, neabejokit.

Gitaristas Juozas Martinkėnas ir bosinės gitaros atlikėjas Kipras Pugačiukas padės išpildyti šio pasirodymo viziją. Lora Kmieliauskaitė, jos brolis Arnas Kmieliauskas, Simonas Laucka ir Konrad Levicki jau tapo lygiaverčiais „Golden Parazyth“ klano nariais, kai kalbam apie styginių instrumentų skambesį. Šis nuoširdžių muzikantų ketvertas taip pat talkins mums ant Vasaros Terasa scenos. Dar pridėkite gerą garsą, šviesų spektaklį ir gyvo Golden Parazyth pasirodymo jėgą.

Vasaros Terasa - viena iš tų kelių vietų mieste, kur geri koncertai kartais reiškia šitą daugiau nei triukšmą, eiles prie baro ir perpildytą instagramą. „Animal Traffic“ ir „In My Arms“ įrašai mūsų „Youtube“ kanale geriausiai iliustruoja tą jausmą, energiją ir atmosferą.

Toks dviejų dalių Golden Parazyth pasirodymas Mokytojų namų kiemelyje skamba kaip geras planas taip pradėti rudens koncertų sezoną. Žinia, kad rugsėjo 1-osios vakarą visi keturi „Simple Man“ kūriniai taip pat bus atlikti gyvai yra dar viena rimta priežastis ateiti mūsų pasveikinti. Juk gyvi Golden Parazyth pasirodymai niekada nesikartoja, ar tiesa?

Bilietais prekiauja BilietųPasaulis: http://goo.gl/8WodgY

---

www.goldenparazyth.com
www.fb.com/GoldenParazyth


Įkelta: 2016-08-06 02:01:00
Atnaujinta: 2016-09-01 07:00:27

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis