Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

BØRNS | Dopamine Tour 2016 (įvykęs renginys)

21970 Data: 2016-08-18 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: PIANO.LT Vasaros Terasa
Adresas: Trakų g. 9/1 ( Pranciškonų rūmų kiemas)

Tolyn žvelgianti muzikos agentūra 8 Days A Week dirba ne žodžiais, o darbais ir šiandien skelbia pirmąjį vasaros renginį be stogo. Uhu! Rugpjūčio 18 d. į PIANO.LT Vasaros Terasa ir Pranciškonų vienuolyno kiemą Vilniuje užsuks šių metų JAV festivalio Coachella žvaigždė, Taylor Swift numylėtiniai ir amerikiečių dream pop viltis grupė BØRNS.

Jei „BØRNS” vardas jums per klaidą naujiena, dabar pats metas su jais susipažinti. Garretto Bornso aka „BØRNS” pavadinimą privalome dėti į kabutes – kūryboje jis vienas, scenoje – penkiese. Neapsigauk dėl perbrauktos O raidės ir skandinaviško grupės pavadinimo, kuris danų kalboje reiškia „vaikas“ – užtikrintas širdžių daužytojas yra 100 % amerikietis ir toks iki kaulų smegenų.

Savaip jaunas ir savaip žavus Garrettas Bornsas – daug talentų ir charizmos savyje talpinantis kūrėjas. Jau kuris laikas jį stebėjome. Daug žmonių vis dar mano, kad „BØRNS” frontmeno balsas yra lyg moters. Jis neturi nė vieno šiurkštaus bruožo ir atrodo tikrai įdomus personažas, kurį būtina pamatyti gyvai. Šių dienų roko žvaigždė, kurio mėgstamiausia visų laikų grupė - Bee Gees. Jis turi begalinę meilę muzikai ir savo pasiekimų visiškai nesureikšmina.

Faktai, kad jis vaikystėje buvo profesionalus magas, augo vegetarų šeimoje ir kurį laiką gyveno namuose, kurie buvo įrengti tiesiog medyje, mus nupirko maždaug per 5 minutes. Dar pridėkite triuškinantį falcetą, puikų įvaizdį, savitą skambesį, Kalifornijos dvasią, didžiųjų festivalių skalpą ir tikrai gero dream pop tradicijas.

Atrodo, kad 2016-ieji bus, o gal jau ir yra, „BØRNS” metai. Pastaruoju metu jiems labai sekasi. Grupės vardas šiandien rašomas riebiausiomis raidėmis, nors jų lyderiui dar tik 24-eri. Debiutinį albumą pristatantis pasaulinis turas, kvietimai „apšildyti“ Mumford and Sons ir The Lumineers ar surengti pasirodymą viename didžiausių festivalių Glastonbury Festival (official) dar šiais metais nieko nenustebino. Šį vardą trimituoja interneto gigantai, svarbiausios radijo stotys, įtakingi muzikos tinklaraščiai ir valstijų televizijos. Britney Spears vadybininkas kartą jį specialiai atsiskraidino į Los Andželą vien tam, kad su juo susipažintų. Jį rengia pats Gucci kūrybos direktorius. Net Vogue apie jį nuolat rašo – ne daug gerų indie pop artistų gali tuo pasigirti. Ar tiesa?

„BØRNS” pakako vieno singlo „10,000 Emerald Pools” ir solidus kontraktas su leidykla, kuri globoja Gwen Stefani, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, The 1975, Tame Impala, Imagine Dragons ir daugelį kitų esamų geriausių, atsidūrė ant Garretto Bornso stalo. Debiutinis 11 kūrinių „BØRNS” albumas „Dopamine“, kurį praėjusių metų rudenį ir išleido ši didžiulė leidykla, yra kažkas tokio. Tai albumas, prie kurio norisi grįžti ir grįžti. Anų dešimtmečių skambesys ir toks puikus jo pritaikymas šiandien, ypatinga kūrinių struktūra ir dėmesio vertos melodijos yra geriausi dalykai, kurie nutiko su „BØRNS” psichodelika. Įdomu tai, kad visą šį albumą Garrettas Bornsas sukūrė be leidybinės kompanijos pagalbos. Įrašuose jam talkino jo bičiulis ir pripažintas prodiuseris Tommy'as Englishas. Kai kurie kritikai jam jau dabar pranašauja superžvaigždės ateitį, o įtempta „BØRNS” dienotvarkė šiais metais tuoj nebeturės laisvų datų. Didžiuojamės, jog Vilnius pačiame „BØRNS” žydėjime buvo įtrauktas į šį pasaulinį koncertų turą.

Nuostabių garbanų savininkas visai ne naujokas muzikoje. Jis taip pat puikus multi-instrumentalistas. Kai Garrettui Bornsui buvo 10 metų, tėvai jam nupirko pirmąjį būgnų komplektą. Tuo metu jis labai norėjo tapti būgnininku ir šią savo aistrą derino su magija gimtajame Mičigane. Viename video interviu jis prisipažino, kad dabar yra įvaldęs praktiškai visus muzikos instrumentus, o pats brangiausias iš jų – ukulėlė.

Ką tik su Calvin Harris oficialiai išsiskyrusi Taylor Swift smarkiai prisidėjo prie „BØRNS” sėkmės. Pop muzikos superžvaigždė savo socialiniame tinkle „Twitter“ grupės „BØRNS” hitą „Electric Love“ pavadino šių dienų klasika ir už šį atradimą turėtų būti dėkinga savo motinai. Šią žinutę savo naujienų sraute pasigavo daugiau nei 89 milijonai jos ištikimų gerbėjų internete ir tuo patys įsitikino. Mums beliko tik pritarti. Šis „BØRNS” meilės himnas pelnytai skamba visur ir visuose žemynuose. Chrysler, Samsung Mobile, Hulu, Netflix, H&M ir kiti pasauliniai prekės ženklai „BØRNS” muzika naudoja savo reklamose, nors jie į muzikos pasaulio elitą įsiveržė tik prieš kelis metus. Šios vasaros garso takelis „Electric Love“ skamba mados namų Victoria's Secret pristatyme, kitas „BØRNS” įrašas „Fool“ - FIFA 2016 žaidimo garso takelyje.

Nedaug Vilniaus senamiestyje geriems koncertams vasarą tinkamų vietų - „Piano.lt“ terasa Trakų gatvėje vis dar nenusibodusi erdvė ir viena iš tų kelių. Šie vienuolių rūmai šoka ir dainuoja ne kasdien. Tvirtai manom, kad šis didingas kiemas vieninteliam „BØRNS” pasirodymui Baltijos šalyse – pats tas. Todėl eilinį kartą rekomenduojam nieko neplanuoti tą ketvirtadienio vakarą. Vietinis lietuvaičių palaikymas taip pat jau strateguojamas ir apie jį bus pranešta liepos pabaigoje.

Belieka laikyti špygas už gerą orą ir planuoti dar vieną pažintį su nauja muzikos pasaulio žvaigžde. Sexy pasirodymas su geru garsu nusimato. Meilė be įsipareigojimų, taika ir karštis bei visa kita, ko reikia pasislėpti nuo realybės. Garantuojame, bare tikrai pritrūks ledo. Vilnius ir miesto svečiai dainuos kartu su „BØRNS”. Mes jums sakome faktą ir prašome pasitikėti. Po šio koncerto galėsit tvirtinti, kad tai buvo geriausia vasara ever.

„BØRNS” viešnagę Vilniuje pristato muzikos agentūra „8 Days A Week”, kuri jau jums atvežė SOHN, Rhye, Tricky, Jaakko Eino Kalevi, J.Views ir visai neseniai mūsiškių širdis sudraskiusį britų grynuolį Benjamin Clementine. Tavo kelialapis į „BØRNS“ laisvės ir meilės seansą guli BilietųPasaulis. Ateik, pafestivalinti!

www.bornsmusic.com
www.facebook.com/bornsmusic
http://instagram.com/bornsmusic
http://twitter.com/bornsmusic


Įkelta: 2016-08-16 13:42:44
Atnaujinta: 2016-08-18 07:00:55

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis