Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Roko baladės 5 (įvykęs renginys)

22096 Data: 2016-12-26 (Pirmadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Kongresų rūmai
Adresas: Vilniaus gatvė

POVILAS MEŠKĖLA, ČESLOVAS GABALIS, JERONIMAS MILIUS
LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS

Programoje R. Stewarto, B. Adamso, „Depeche Mode“, „Metallica“, „Deep Purple“, „Guns Nʼ Roses“, „Scorpions“ bei kitų grupių ir atlikėjų dainos.

Jei svajojate apie tikrą roko koncertą su geriausiais Lietuvos roko vokalistais ir pasauliniais roko klasikos hitais, jeigu norite iš tiesų pašėlti, dainuoti kartu, laikyti iškėlę rankas ir puikiai praleisti šventinį vakarą, nėra abejonių, kad „Roko baladės“ – tas koncertas, kuriame tiesiog privalote būti! Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius nepalieka abejingų – kaip ir visi rokeriai, jie truputį „blogi“, truputį pašėlę, beprotiškai žavūs, bet svarbiausia – visada tikri ir nuoširdūs. Savo dainomis ir charizma muzikantai kvies pasinerti į roko muzikos pasaulį, kupiną įvairiausių spalvų ir išgyvenimų. Čia nėra jokių ribų – tik laisvė būti savimi, drąsa pašėlusiai gyventi ir beprotiškai mylėti.

Koncerto programa – tikra šventė ne tik roko muzikos gerbėjams, bet ir tiems, kurie mėgsta gerą ir kokybišką muziką. Garsiausi roko vokalistai, akompanuojami Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro, diriguojamo maestro Gintaro Rinkevičiaus, koncerte atliks kūrinius iš Rodo Stewarto, Bryano Adamso, „Depeche Mode“, „Metallica“, „Deep Purple“, „Guns Nʼ Roses“, „Scorpions“ bei kitų jau legenda tapusių grupių ir atlikėjų repertuaro. „Koncertuoti su orkestru yra ypatinga, nes tai – kelios dešimtys profesionalų, papildančių vienas kitą ir kvėpuojančių vienu ritmu tam, kad sudarytų galingą visumą, paskleistų stiprią energiją ir sukurtų atmosferą, alsuojančią klausytojui, – sako dainininkas J. Milius. – Dauguma rokerių svajoja koncertuoti su orkestru. Mes esam laimingi, kad galime tai patirti!” Taigi ramaus vakaro nesitikėkite – šiandien mes nusiteikę kaip reikiant švęsti!


Įkelta: 2016-08-23 02:01:31
Atnaujinta: 2016-12-26 07:00:18

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis