Dėmesio, keičiasi solistas! Sergei Nakariakov: trimito Paganinis (įvykęs renginys)

27034 Data: 2017-10-20 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius

MIROSLAV PETKOV, trimitas
LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Dirigentas PAUL MÄGI

W. A. Mozart. Uvertiūra iš operos „Užburtoji fleita“
J. Haydn. Koncertas trimitui ir orkestrui
L. van Beethoven. Simfonija Nr. 7, op. 92

Ruošdamasis spalio 20 d. koncertui su pasaulinio garso trimito žvaigžde Sergejumi Nakariakovu, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras sulaukė liūdnos žinios. Dėl netekties šeimoje garsus solistas buvo priverstas atšaukti savo pasirodymą Lietuvoje. Tačiau simfoninis koncertas įvyks. S. Nakariakovo asmeniniu kvietimu į Lietuvą spalio 20 d. sutiko atvykti Amsterdamo karališkojo Concertgebouw simfoninio orkestro pirmasis trimitas MIROSLAVAS PETKOVAS.

Varnoje gimęs bulgarų trimitininkas M. Petkovas 2016 m. tapo Amsterdamo karališkojo Concergebouw simfoninio orkestro pirmuoju trimitu, prieš tai dirbo Manheimo nacionaliniame teatre, buvo kviečiamas groti su Leipcigo Gewandhauso, Santa Cecilia, NDR ir kitais orkestrais. M. Petkovas pasižymi plačiu atliekamų žanrų spektru. Šalia klasikinių kūrinių solistas mėgsta groti folklorą, praturtindamas jį džiazo elementais. Spalio 20 d. su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru trimitininkas atliks J. Haydno koncertą trimitui ir orkestrui.

Antrojoje koncerto dalyje skambės Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro atliekama L. van Beethoveno simfonija Nr. 7, op. 92. Šį vakarą orkestrui diriguos žymus estų dirigentas, Vanemuinės teatro (Estija) meno vadovas ir vyr. dirigentas PAULAS MÄGI. P. Mägi yra Estijos muzikos ir teatro akademijos bei Stokholmo karališkojo muzikos koledžo profesorius, 2013 m. jis buvo išrinktas Stokholmo karališkosios muzikos akademijos nariu.

----------
Dėl pasikeitusio pirmos dalies solisto ir koncerto programos, norintieji spalio 20 d. koncerto „Sergei Nakariakov: trimito Paganinis“ bilietus galės grąžinti iki spalio 31 d. Tai bus galima padaryti tose „Tiketos“ kasose, kuriose buvo įsigyti bilietai, taip pat – ir internetu.


Įkelta: 2017-06-21 02:01:24
Atnaujinta: 2017-10-20 07:00:05

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis