Muzikinis protmūšis (įvykęs renginys)

27253 Data: 2017-09-21 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:30
Miestas: Vilnius

Muzikiniai protmūšiai grįžta!

Po sėkmingo vasaros turo nusprendėme pratęsti muzikinių protų mūšių kovas ir jau nuo rugsėjo 21 dienos startuoja atsinaujinusios, tačiau vasaros tradicijas išlaikiusios muzikinio intelekto kovos House of Puglu teatre.

Tai, kas lieka nepakitę:

- Jūsų pamėgti ketvirtadieniai. Pamankštinti protų susitiksime kiekvieną ketvirtadienį nuo 19:30.
- Vedantysis. Kaip ir vasaros protmūšius, taip ir rudens sezono metu muzikinius klausimus ruoš ir visus vakarėlius valdys vienas “House of Puglu” veidų Tomas Miklovas.
- Žaidėjų sudėtys. Komandą gali sudaryti iki 5 žaidėjų, kurie kiekvienos savaitės metu gali keistis (vienam ar keliems negalint, juos keisti gali kiti).
- Kaina. Mokestis vienam žaidėjui išlieka toks pats - 2 eur už vieną vakarą.
- Prizai. Komanda laimėtoja gaus abonimentus lankytis mūsų teatro renginiuose 4 mėnesius, antros vietos laimėtojai - du mėnesius, trečios - mėnesį.
- Gėrimų ir užkandžių atsinešimas. Anei baro ir kavinės pas mus dar nėra, tad šiomis gėrybėmis pasirūpinkite patys, mes leidžiame.

Kas vis dėl to keičiasi:

- Klausimų kiekis. Kaip ir anksčiau, vieną etapą (vieną ketvirtadienį) sudarys keturi turai, tačiau jau nebe iš dešimties, o iš dvylikos skirtingų klausimų.
- Taškų skaičiavimo sistema. Anksčiau kiekviename etape taškai būdavo skaičiuojami tiesiog pagal atspėtus klausimus t.y. jei komanda atspėja visus įmanomus klausimus, per vieną etapą surenka 40 taškų. Dabar bus šiek tiek kitaip: etapo laimėtoja gaus 12, užėmusieji antrą vietą 10, trečią - 8, toliau atitinkamai 7, 6, 5, 4, 3, 2 ir 1 tašką. Tikime, kad tai padidins intrigą.
- Trukmė. Protų mūšiai tęsis iki lapkričio 30 dienos, tad viso bus 11 turų.

Komandų registracija ir visi klausimai turėtų keliatu el.paštu: t.miklovas@gmail.com
Registruojantis nurodyti komandos pavadinimą ir kapitono vardą, pavardę bei kontaktus.


Įkelta: 2017-08-23 22:02:17
Atnaujinta: 2017-09-21 07:00:15

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis