Advanced Electronics: Noise Ladder, ref/inter (įvykęs renginys)

27270 Data: 2017-09-24 (Sekmadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriuose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Šį vakarą bus gera triukšmo dozė - išprotėjusių garsų link mus nuneš pažengę noise stiliaus atstovai, gaminantys savo paties instrumentus rankomis arba klaviatūra, kuriantys audiovizualinius pasirodymus savo kūnu arba projekcija. Garsinė meno forma pačiu intensyviausiu formatu.

Noise Ladder
Noise maišytas su drone ir ambient žanrais, šūsniu laidų sukombinuotas į vieną neaprėpiamos masės garso bangą. Kiekvieną kartą ši banga sklindant po koncerto salę sukuria unikalų ir nepakartojamą pasirodymą, kuris atliekamas su savadarbiu moduliniu sintezatoriumi.

WP - noiseladder.com
EE - electronemitter.net/artists/noise-ladder/
SC - soundcloud.com/noiseladder


ref/inter
Performansas, kurio metu nagrinėjamos garso ir vaizdo jungtys. Analogine jungtimi garsas jungiamas prie projektoriaus taip, tarsi tai būtų vaizdo signalas, šis vaizdas įrašomas ir siunčiamas į kolonėles taip, tarsi tai būtų garso signalas. Žiūrovai/klausytojai du sykius patiria tą patį performansą, tačiau transformacijose išryškėja pačių medijų specifika ir skirtumai.

WP - vygintasorlovas.com/refinter/
SC - soundcloud.com/vygintas
SP - open.spotify.com/artist/41mNXmo44UdSVBWuFvJw8i
TT - twitter.com/vygintasorlovas


Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.

Renginys nemokamas.

Ausys → dodekaedrai:
http://www.electronemitter.net/


Įkelta: 2017-09-08 16:14:10
Atnaujinta: 2017-09-24 07:00:14

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis