Advanced Electronics: Adas ir Viltė, Sinage (įvykęs renginys)

27301 Data: 2017-11-19 (Sekmadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius

Eksperimentinės muzikos garsai paverčiantys tavo ausis dodekaedrais užpildo šešiakampę Paviljonas erdvę. Kiekvieną sekmadienį nuo 19:00 Electron Emitter leidykla kviečia į įdomios ir kūrybiškos, subtilios ir sudėtingos elektroninės muzikos koncertus, kuriose išgirsi tai, ko dar negirdėjai arba tai, ko nežinojai. Grįžę po renginio nepamirškite apsižiūrėti ausų.

Šį vakarą jungsime elektroninius ritmus ir melodingą vokalą. Dreifuosime nuo etniniais motyvais nuspalvintų dainų skambančių saulėtoje pievoje ligi industrinių ir chiptune stiliaus kompozicijų skambančių tamsiuose tuneliuose.
Šiandien scena bus kupina veiksmo!

Adas ir Viltė

Dueto Ado ir Viltės kūryboje senoji lietuvių liaudies muzika suskamba naujai.
Savita interpretacija ir elektroniniu garsynu praturtintos dainos radijuje skamba jau keletą metų, o grupės nariai – gerai pažįstami iš kitų projektų: Adas Gecevičius groja grupėje Sheep Got Waxed ir VILNIAUS ENERGIJA, bei kūrė muziką Jurgai Šeduikytei ir Alinai Orlovai, o Viltė Ambrazaitytė yra apeiginio folkloro ansamblio KŪLGRINDA narė, grupės PILNATYS vokalistė, aktyviai dalyvaujanti įvairiuose muzikiniuose projektuose.

YT - youtube.com/watch?v=KNZoih1ZPcs
LRT - lrt.lt/mediateka/irasas/89386#wowzaplaystart=2415000&wowzaplayduration=465000


Sinage

Elektroninė neurotiška emocijų banga, jungianti industrinės muzikos triukšmus, chiptune sintezatorių melodingumą ir new wave žanro formas. Šį jautrumu pagardintą žanrų mišinį pats autorius vadina savo naujai sugalvotu pavadinimu bit-wave. Sinage - romantiškas požiūris į gyvenimą, pripildytas tiek malonaus ilgesio, tiek tamsios agresijos, viską perteikiant savita elektroninio garso estetika. Tik nuoširdūs, gaivališki ir tikri jausmai.

EE - electronemitter.net/artists/sinage/
FB - facebook.com/SinageCorps/
BC - sinage.bandcamp.com/
SP - open.spotify.com/artist/2C1AbXV2Gx39hswDuoW5CM

Transliacija gyvai per Electron Emitter facebook puslapį.

Renginys nemokamas.

Ausys → dodekaedrai:
http://www.electronemitter.net/


Įkelta: 2017-11-01 18:26:46
Atnaujinta: 2017-11-19 07:00:04

Komentarai ()Atgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis