Elektroninės muzikos festivalis „Exponent“ (įvykęs renginys)

27333 Data: 2017-12-16 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius

House of Puglu pristato vieno vakaro eksperimentinės elektroninės muzikos festivalį "Exponent".

Exponentė - tai greitėjančiai auganti matematinė funkcija. Kuo tolimesnis taškas laiko tėkmėje, tuo labiau kinta rezultatas.

Audiovizualinis eksperimentinės elektroninės muzikos renginys, kuriame išgirsite visą eksponentės kreivę – ramias melodijas plaukiančias fonuose, žengiančias link aide besitrankančių paskendusių garsų, įsiveliančias tarp tiršto ir sunkaus griausmo ir galų gale pavejančias išprotėjusią šviesų perkūniją.

Eksperimentinės muzikos estetika atsiskleis prieš tavo ausis. Ir akis. Ir mintis. Keturi Electron Emitter leidyklos atlikėjai žengs ant scenos ir leis jums tyrinėti skirtingus taškus eksponentės kreivėje.

Beside The Pool - atlikėjas savo kūriniuose sustabdo trumpus gyvenimo momentus, išryškina gyvenimo etapų skirtumus, santykių melancholiją. Būtent todėl visi kūriniai yra kažkuo panašūs, tačiau ir labai skirtingi: vieni atskleidžia minimalizmo ir vienatvės pojutį, o kiti turi pop fragmentų, išreiškiančių laisvės ir laimės jausmą.

KiB
Poetiniai ambient ir drone sklendimai, pop atgarsiai, minimalizmas ir noise sumišimas.

W - electronemitter.net/artists/kib/
B - electronemitter.bandcamp.com/album/short-message-service

EWW
Pozityvi ir užvedanti, tačiau painiuose apmąstymuose paskandinanti muzika. Lyg ir norėtum šokti, nes pajunti energijos antplūdį, bet ritmai per daug sudėtingi, taigi susimąstai apie gyvenimo prasmę.

W - electronemitter.net/artists/eww/
B - electronemitter.bandcamp.com/album/maddest-sanity

Deltahedron
Gyvas pasirodymas atliekant soundtrack'us objektams bei išgyvenimams kuriems jų trūksta. Tamsūs ir sunkūs elektroniniai garsai talžomi griežtų ritmų ir riaumojančių žemų dažnių, su pragiedruliais.

W - electronemitter.net/artists/deltahedron/
B - electronemitter.bandcamp.com/album/machine-learning

Number Eleven
Eksperimentinės muzikos projektas, dažniausiai siejamas su sunkia idm žanro forma, akomponuotas į garsą reaguojančiomis vizualizacijomis. Viskas juodai baltoje erdvėje leidžiančioje pasinerti į atlikėjo kuriamą aplinką - orkestriniais ir elektroniniais, beprotybės ir liūdesio šuorais, perpintais su sudėtinga, sulaužyta ir sukapota, bet skalpelio tikslumu sustatyta ritmika.

W - electronemitter.net/artists/number-eleven/
B - electronemitter.bandcamp.com/album/strict

VJ - vjlj
Akyse tirpstantys ir besiliejantys vaizdai nušvies atlikėjų pasirodymus.

Pasirodymų laikai:
20:00 - Beside The Pool
20:30 - KiB
21:40 - eww
22:50 - Deltahedron
00:00 - Number Eleven


Įkelta: 2017-12-06 16:40:59
Atnaujinta: 2017-12-16 07:00:05

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis