Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Žaismingos muzikos garsų orkestras (įvykęs renginys)

27760 Data: 2018-05-17 (Ketvirtadienis)
Laikas: 18:30
Miestas: Klaipėda

„Muzikos garsai“ – tai kūrinys, kuris jau beveik 60 metų neprarandantis savo populiarumo. Visiems puikiai žinomas ir visų mėgstamas miuziklas, kurio pagrindu pastatytas muzikinis filmas tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje.
Tikrais įvykiais paremta istorija, jaudinanti skirtingų kartų žmones visame pasaulyje.

„Muzikos garsai“ ir įkvėpė KKS edukacinio projekto visai šeimai „Žaismingos muzikos garsų orkestras“ tęsinį. Smagią muzikinę-teatrinę improvizaciją minėto miuziklo temomis scenoje kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis, būsimoji aktorė Livija Krivickaitė ir dainuojantys vaikai iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos bei lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“. Jiems akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras.

Kartais užmirštame būti geri, ypač tiems, kurie yra šalia. Pamirštame, kad reikia šypsotis vieni kitiems, branginti vienas kitą ir dažniau būti kartu. O muzika gali dar labiau mus suartinti. Klausykimės muzikos, dainuokime, suaugusieji, kartu su vaikais ir šypsokimės!

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Evelina Šimelionė (režisierė ir aktorė)
Gytis Šimelionis (aktorius)
Laima Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja Livija Krivickaitė, Samanta Juciūtė, Aleksas Šeputis, Martynas Jackus, Meda Bertulytė, Gabrielė Stravinskaitė ir Ieva Kazlauskaitė


Įkelta: 2018-04-04 02:01:00

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis