Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Paslaptingoji ir nepakartojamoji ALICE FRANCIS ir jos komanda atvyksta vieninteliam koncertui į Lietuvą! (įvykęs renginys)

7641 Data: 2013-10-26 (Šeštadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: New York Muzikinis teatras
Adresas: Kalvarijų str. 85

Spalio 26 dieną 19 val. į „New York“ klubo (Vilnius, Kalvarijų g. 85) sceną įžengs svingo, čarlstono ir retro-bliuzo karalienė ALICE FRANCIS ir jos muzikantai: elektroninės muzikos legenda Goldie ir klavišininkas iš Korėjos Sir Chul-Min Yoo. Muzikantai Lietuvoje pirmą kartą. Jie žada nepakartojamą 2-jų valandų šou su paslaptinga atmosfera, kokybišku garsu.

Kai tik organizatoriai paskelbė apie įvyksiantį Alice Francis koncertą, pasipylė gerbėjų laiškai su padėkomis, kad pagaliau Lietuvoje Tai įvyks. Pradėjo skambinti kitų muzikantų vadybininkai, norėdami organizuoti savo globojamų muzikantų koncertus Lietuvoje, tarp kurių žymus britų trip-hopo pradininkas – Tricky.

Alice Francis – žvaigždutė muzikos pasaulyje – gimė susiliejus rumuniškam ir tanzaniškajam kraujui, o po ketvirčio amžiaus sužibo po Vokietijos dangum. Jos debiutinis albumas „St. James Ballroom“ laimingai suvienijo manuš-svingą, elektro-svingą, hip-hop‘ą ir 20-ųjų džiazą. Alice savo muzikinį kokteilį vadina neo-charleston ir turi tam teisę!

Veržli energija, melodingas balsas ir plastiškumas duoti Alice Francis pačios gamtos. Tai liudija jos šaknys, apimančios du kontinentus.

Alice Francis – tikra kosmopolitė, todėl natūralu, kad ji daug metų bendradarbiauja su multiinstrumentalistu ir prodiuseriu Goldie (Goldiloks). Susipažinę Mimizan (Prancūzija) džazo bare, jie surengė daugelį koncertų įvairiuose renginiuose. Netrukus muzikantai suprato, kad gali kurti naują, tik jiems savitą muziką.

Panaudodami Žozefinos Beiker geriausius kūrybos momentus, remdamiesi čarlstono ir 20-ųjų džazo tradicijomis, Alice ir Goldie nepasitenkino imitacijomis ir retro stiliaus muzika. Elektroninių technologijų pagalba jie sukūrė savitą, šiuolaikinį stilių.

Scenoje Alice – vokalistė ir primadona, Sir Chul-Min Yoo valdo harmonaizerį, sudarydamas chorinį foną, o Goldie – Ableton Live ir Novation Launchad pagalba tampa žmogumi-orkestru. Šiandien drąsiai galima teigti, kad Alice Francis nuėjo ilgą kelią nuo dainavimo džiazo klubuose iki pasirodymų stambiausiose Europos koncertų salėse (šiais metais – festivalis Montrė).

Be unikalaus vokalo, panašaus į Billi Holiday ir Erte Kitt, Alice pasižymi neeiliniu kompozitorės, poetės ir artistės talentu. Ji žavisi Žozefina Beiker, savo sielos seserimis laiko Anais Nin ir Dorotę Parker. Domėjimasis 20-aisiais metais, kai moterys aktyviai reiškė savo teises visuomenėje, Alice svarbus ir kaip feminizmo manifestas, kovos su stereotipais būdas. „Miss Flapperti“ vardas – taip mėgsta save vadinti Alice – kilęs iš žodžio Liberty (laisvė) ir Flapper (svingo epochos terminas). Juo vadino savarankiškas merginas, žinančias, ko nori ir kaip to pasiekti.
Alice dievina madą ir turi savo blog‘ą www.alicesfashionglog.wordpress.com, bet savo sceninius kostiumus modeliuoja pati.
Bilietai į vienintelį ALICE FRANCIS ir jos komandos koncertą spalio 26 dieną 19 val. Vilniuje („New York“ klubas, Kalvarijų g. 85)
parduodami visose bilietai.lt kasose!
Informacija bendradarbiavimui, išankstiniam bilietų užaskymui teikiama telefonu +370 618 01331.


Įkelta: 2013-09-04 02:00:40
Atnaujinta: 2013-10-26 07:00:05

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis