Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

BOXVILLE ! #10 @ SB (įvykęs renginys)

7973 Data: 2013-09-19 (Ketvirtadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Soul Box
Adresas: Vilniaus gatvė 33 / Palangos gatvė 4

Kas antrą ketvirtadienį Soul Box terasoje - viniliniai didžėjų reveransai praėjusiai epochai

Ne vieną pūdą druskos kartu suvalgę Tomas Boo ir Deneez pristato smagią vasaros sezono naujieną - juodosios muzikos ketvirtadienius Boxville!, kuriuose didžiausias dėmesys bus skiriamas praėjusio amžiaus penktajam - septintajam dešimtmečiui Kartu su šiai muzikai neabejingais draugais ir kolegomis jazz, soul, funk, latin garsus į vakarėjančio Vilniaus mūrus skleisti duetas žada kas antrą ketvirtadienį, nuo 19 val.

Šįkart - AUDRIUS iš Klaipėdos KAŠTONO. Soul ir Funk muzikos mylėtojas, kolekcionierius ir šiaip pagrindinis, Klaipėdos baro - klubo KAŠTONAS, žmogus.

Audrius apie save : "... Visi sutikts, kad nieko nėra maloniau (iš muzikos klausymo pusės), kaip paimti į rankas plokštelę, uždėti ją ant patefono, o ant jos adatą ir klausytis bei žiūrėti, kaip sukasi juodas skritulys, o adata linguoja nelygiais garso grioveliais ir skleidžia grūvą. Gaunasi kaip video klipas! Visi sutiktų, kad nuo 7–o dešimtmešio gyva soul ir funk muzika daug geriau klausosi ne iš skaitmenos, o iš po šimtmešio atigijusio vinilo. ..." SAVE VINYL !

Pasižymėkite kalendoriuje - RUGSĖJO 19 dieną !

Pradedame lauke / baigiame viduje.

Dalyvauti - privalu.
Įėjimas - nekainuoja.
Išvien - Rugged'n'Raw


Įkelta: 2013-09-18 02:00:04
Atnaujinta: 2013-09-19 07:00:21

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis