Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Komedija - mono spektaklis "Tėtis" (įvykęs renginys)

8134 Data: 2013-11-08 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: Renginių salė Vakaris
Adresas: Naujojo sodo g. 1, 2 aukštas

Optimizmo vitaminai rudenį – kaip niekad reikalingi. Lapkričio 8 d., ketvirtadienį, jų su kaupu pažers iki ašarų juokingas “Tėtis”. Kultinį “Urvinį žmogų” Latvijoje režisavusio Juris Rijnieks spektaklyje vaidinantis aktorius Ramūnas Rudokas įrodys, kad vyrai turi savų būdų, kaip auginti vaikus.
“Tėtis” vėl pakvies į geros nuotaikos kupiną seansą renginių salėje “Vakaris”. Nors spektaklis šioje erdvėje rodytas jau kelis kartus, susidomėjimas juo neblėsta. Daug šiltų publikos atsiliepimų tapo impulsu dar kartą klaipėdiečiams suteikti progą pasimėgauti puikiu humoru ir charizmatiško aktoriaus R.Rudoko draugija.
Avantiūristinis spektaklio šūkis „Atsargiai, kūdikis!” ir R.Rudoko įkūnyto herojaus patirtis darsyk visiems primins, kad gyvenimas – tai virtinė įspėjamųjų ženklų, iš kurių vienas yra vaikas: „Kai nėštumo testo langelyje jau matyti du brūkšneliai, tampi savo moters apsauginiu, o viduje “dedi į kelnes”, nors ir didžiuojiesi savo nėščia moterimi. Sužinai daug naujų dalykų: “pletkų” žurnalai ginekologo priimamajame sudėlioti chronologine tvarka, tvyro “duty free” parduotuvių kvapai… Stebėdamas gimdymą, vėliau dalyvaudamas Žmogaus-voro festivaliuose ir auklėjimo etape, tėtis patiria įvairiausių emocijų, bet jo išvada apie tėvystę nepakinta: “Turi pabandyti pats! Juk tai toks jausmas!..”.


Įkelta: 2013-09-26 02:00:26
Atnaujinta: 2013-11-08 07:00:04

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis