Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

The Ball & Chain Bad Ass Retro | LIVE @ LOFTAS (įvykęs renginys)

8512 Data: 2013-11-21 (Ketvirtadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Vienas ryškiausių šių dienų duetų Lietuvoje „The Ball & Chain“ organizuoja didelę ir elegantišką praeito amžiaus 5-6 dešimtmečių įkvėptą šventę „Bad Ass Retro“, kurioje Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis pasirodys su grupe ir orkestru.

„Bad Ass Retro“ – tai ypatingas metinis Jurgio ir Ericos renginys, kuriame duetas pasirodo su daugiau muzikantų nei įprastai, specialia scenografija bei ištobulinta ir praplėsta koncertine programa. Ją papildys electro swingą ir melodingą elektroniką grojantys didžėjai.

Šio vakarėlio metu bus pristatytos dainos iš būsimo dueto albumo ir sugroti visi senesni kūriniai, kurie jau yra pažįstami šios poros gerbėjam.

Be to, šįkart čia vietos sau ras ne tik jaunimas, bet ir brandesnė publika. Į šį vakarėlį vyresni gali rinktis vietas specialiame LOFTO balkone, kuriame bus sėdimos vietos, geras matomumas į sceną, atskiras baras ir kiti patogumai bei komplimentai.

„Bad Ass Retro“ – jau patikrintas siautulingas vakaro formatas su kokybiška muzika, kurioje galima išsileisti plaukus ir šėlti, tačiau tuo pačiu metu bus išlaikyta duetui būdinga estetika.

Tokio žanro vakarėliai jau tampa reiškiniu pritraukiantis išskirtinę publiką, nes mieste atsiranda vis daugiau tokių, kurie nori kultūringoje aplinkoje mėgautis profesionalia muzika, geru skoniu, tiksliais šokių judesiais ir dėl to paties tikslo čia atvykusia gerai nusiteikusia vakarėlio auditorija.


Įkelta: 2013-10-14 15:35:11
Atnaujinta: 2013-11-21 07:00:05

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis