Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Švęsk Naujuosius „Žalgirio“ arenoje – Robert Wells ir įspūdingas naujametinis šou (įvykęs renginys)

8722 Data: 2013-12-31 (Antradienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Kaunas
Vieta: Karaliaus Mindaugo g. 50, 44333 Kaunas

Robert Wells – pasaulinio lygio žvaigždė, talentingas kompozitorius, pianistas ir atlikėjas, kurio kuriamas dainas atlieka pati Celine Dion, žavisi visa Švedijos karališkoji šeima ir tik jis vienintelis iš Vakarų valstybių muzikantų buvo pakviestas pasirodyti Olimpinių žaidynių metu Pekine. Rodytas visame pasaulyje šio universalaus muzikanto populiariausias šou „Rhapsody In Rock“ bus pirmą kartą pristatytas Lietuvoje, vieninteliame koncerte tik „Žalgirio“ arenoje 2013 m. gruodžio 31 d. 20 val. Pirmieji bilietai tik nuo 74 Lt. Skubėkite įsigyti „Ticketpro“ ir arenos bilietų kasose.

Į Lietuvą Robert Wells atvyksta su ritmo grupe ir įspūdingo balso savininke, soliste LaGaylia iš Švedijos. Koncertuodamas skirtingose pasaulio šalyse, atlikėjas į šou programą įtraukia populiariausius tos šalies atlikėjus bei simfoninius orkestrus. Tad naujametinį vakarą arenos scenoje pasirodys Merūnas Vitulskis, Vilija Matačiūnaitė, Povilas Meškėla ir Kauno miesto simfoninis orkestras.

„Žalgirio“ arenos žiūrovams naujametinį vakarą bus pristatyta dviejų dalių muzikinė programa: savo virtuoziškumą grodamas ir dainuodamas demonstruos pats Robert Wells, balso galimybėmis stebins LaGaylia, pasirodys lietuvių atlikėjai, taip pat šventinę nuotaiką sukurs šou elementai. Vakaro metu žiūrovų lauks siurprizas – Robert Wells uždainuos lietuviškai! Jau tradiciškai vidurnaktį visi žiūrovai bus pakviesti į lauką Naujuosius pasitikti gėrintis įspūdingu fejerverku. Laukia nuostabus šventinis vakaras su artimiausiais draugais ir šeimos nariais!

Plačiau http://zalgirioarena.lt/renginys/robert-wells-naujametinis-sou-zalgirio-arena-2013


Įkelta: 2013-10-24 15:53:28
Atnaujinta: 2013-12-31 07:00:06

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis