Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

KAS TAS DRIULE 2013 @PORT (įvykęs renginys)

8767 Data: 2013-11-15 (Penktadienis)
Laikas: 23:00
Miestas: Klaipėda
Vieta: PORT night club by BarBar'a
Adresas: Naujoji Uosto g. 11

Praėjusiais metais įvykęs pirmasis renginys „Kas tas Driule“ pranoko ir organizatorių, ir lankytojų lūkesčius. Klubinio teatro ir geros muzikos dozė priviliojo daugiau nei 1000 lankytojų, o tokio šou parado ir tiek skirtingų diskžokėjų nė vienas Klaipėdos naktinis klubas dar nebuvo matęs

(video iš 2012 metų):
http://www.youtube.com/watch?v=pO79jmi9w4g

Šiemet organizatoriai nuvilti nežada ir lapkričio 15 dieną visus kviečia į Klaipėdos „Port“ klubą, kuriame įvyks jau antrasis pašėlęs „Kas tas Driule 2013“ vakarėlis. Šiemet pasirodys panašus skaičius diskžokėjų, kaip ir pernai, tačiau bus įvairesnių šou ir daugiau Lietuvos atlikėjų. Šiais metais nusprendėme pademonstruoti daugiau „lietuviško produkto“. Kartu scena dalysis tokie klubinės scenos korifėjai kaip Klaipėdos senolis Dj Mindaugėlis, Kauno mylimiausi Donatello ir Kastis Torrau, „Zip fm“ pirmūnai - Simona Bandita ir Jovani, svečias iš ‚, Pacha Recordings“ Funkemotion , Markas ir barzdočiai Martin Zoo bei Uncle Roll . Atėjusieji turės galimybę pamatyti super ekstravagantišką projektą ,,Dolls Show“ su Oksana Pikul ir „Naujosiomis Pupytėmis“.

Šiemet pasirinkome „Žvaigždžių karų“ tematiką, nes vis įspūdingesniais pasirodymais stebins tikrų tikriausios klubinio teatro žvaigždės. Visą spalvingą diskžokėjų plejadą palydės teatralizuotas šou, kurį pristato klaipėdiečiai „Diamond Soul Factory“ ir visa rinktinė geriausių Lietuvos šokėjų. Programoje klubo lankytojai matys „Star Wars“ burleską. Iš taurės šį kartą šampano negersime, o į ją patupdysime gyvą šokėją! Patikėkite, ji ten daro stebuklus. Bus daugiau nei 3 metrų dydžio robotai, tokie, kokius galima pamatyti Davido Guetos pasirodymuose. „Latex Twins“ nustebins įmantriomis gimnastikos vingrybėmis. Viską vainikuos svečias iš Belgijos, „Miss Trans World 2010“ nugalėtojas, įstabaus grožio vyras / moteris, turintis savo specialią kostiuminę ir vokalinę programą. Ir tai tikrai ne viskas, kas laukia lankytojų. Dar viena gera žinia – padedant įmonei ,,PRO DJ“ bus pasitelkta daug techninių galimybių, ekranų ir parengtų teminių vizualizacijų. Bus nemažai neeilinių sprendimų , renginys tikrai išsiskirs savo kokybę.

PRO DJs :

Driule XL
Jovani
Donatello
Kastis Torrau
Mindaugėlis
Markas
Funkemotion (Pacha Recordings )
Simona Bandita
Uncle Roll
Martin Zoo
Doari


BACARDI Super Club Show:


MISS TRANS WORLD 2010 (Belgija)
STAR WARS BURLESKA
Wear Mad by Julija Vežauskaitė
GODS of EGYPT
DIAMONDTRON
ISOLATION DOLL by Naujosios Pupytės
BIZZARE FREAKS
GLASS SHOW
DIAMOND SOUL FACTORY
LATEX TWINS
GUITAR MAN

Pigesni išankstiniai bilietai : http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/kita/?concert=134835


Įkelta: 2013-10-27 18:31:37
Atnaujinta: 2013-11-15 07:00:08

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis