Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

XVI Tarptautinis akordeono festivalis VILNIUS 2013 (įvykęs renginys)

8810 Data: 2013-11-20 (Trečiadienis)
Laikas: 20:30
Miestas: Vilnius
Vieta: Tamsta Club
Adresas: A. Strazdelio g. 1, Vilnius

DURYS: 19:00
KONCERTO PRADŽIA: 20:30.
STILIUS: jazz
BILIETO KAINA: 10LT. Bilietai parduodami renginio dieną nuo 19:00.

-------------------

Mikalkėnas - Vyšniauskas DUO

Arnas Mikalkėnas ir Dominykas Vyšniauskas - tai du jauni, šiek tiek kvaištelėję dėl muzikos džiazo vyrukai. Tai, ką jie išdarinėja scenoje, būtų galima įvardinti kaip kultūringai beprotišką pasirodymą: dueto kuriama daugiasluoksnė muzika, aprėpianti tiek minimalizmą, tiek audringas improvizacijas taip įtraukia klausytoją į muzikavimo procesą, kad jiems nustojus muzikuoti, pasijauti tarsi naivus vaikas, iš kurio ką tik buvo atimtas skaniausias pasaulyje saldainis.

Perpratę daugelį klasikinės muzikos bei džiazo subtilybių, jie, negailėdami savi-ironijos prieskonių, formuoja savąjį skambesį. Dueto kuriama daugiasluoksnė muzika – nuo minimalizmo iki tiksliai sukomponuotų pasažų bei audringų improvizacijų proveržių. Abu atlikėjai, turėdami stiprų intelektualinį pagrindą, lygiavertiškai teikia savo idėjas bei jas įgyvendina.Arnas Mikalkėnas save įvardija kaip džiazo atlikėją. Džiazo, kuris kaip ir niekas pasaulyje nestovi vietoje, nuolat tobulėja, atranda naujas išraiškos priemones. Besiklausant Arno vieniems jo muzika gali pasirodyti kaip palaimingas gaivaus oro gūsis, kitiems ne visai suprantamas avangardas, bet svarbiausia - abejingų klausytojų po Arno koncertų reiktų ieškoti su padidinamu stiklu. Tikriausiai tokia turi būti muzika - nuolat kintanti, daugialypė, toks turi būti akordeonas – profesionalus, šviežias, beieškantis.

Nuo ankstyvo karjeros debiuto Dominykas Vyšniauskas spėjo pagroti visuose Lietuvos, taip pat ir užsienio džiazo festivaliuose, daugelyje Europos šalių pasirodė kaip įvairių tarptautinių projektų narys. Jis muzikavo su garsiuoju savo tėčiu Petru Vyšniausku, Anatolijumi Vapirovu, Vytautu Labučiu, Sauliumi Šiaučiuliu, Liudu Mockūnu, Igoriu Briliu ir kitais atlikėjais. Grojo su grupėmis: „Mezcal Jazz Unit“ (Prancūzija), „Dream Big Band“ (Estija), Europos jaunimo bigbendas „Swinging Europe“, Lietuvos radijo ir televizijos bigbendas, džiazo orkestras „Kauno bigbendas“.Koncerto metu skambės originalios dueto kompozicijos.Kiti koncertai:

http://www.akordeonofestivalis.lt/2013/programa

-------------------

STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: (8-5) 2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 20:00.


Įkelta: 2013-10-29 02:00:11
Atnaujinta: 2013-11-20 07:00:09

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis