Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

LEON SOMOV & JAZZU naujo albumo LEES AND SEAS pristatymo koncertas VILNIUJE (įvykęs renginys)

8827 Data: 2013-11-08 (Penktadienis)
Laikas: 19:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Teatro arena
Adresas: Olimpiečių g. 3

Jau lapkričio 8 d. Vilniaus Teatro Arenoje išgirsite visas 14 dainų iš "Leon Somov & Jazzu" naujausio albumo „Lees & Seas” („Užuovėjos ir jūros“). Išskirtinis koncertas su specialia scenografija ir kostiumais.

„Šiame albume – tikrai daugiau gyvų instrumentų, nors nuo elektronikos nenusisukome. Su kiekvienu albumu progresuojame, natūralu, jog keičiasi ir skambesys. Mes ištikimi savo kūrybai, bet atsirado daugiau akustinio skambesio, norėjosi panaudoti ir fortepijoną bei kitus mūsų įrašuose iki šiol neįprastus instrumentus. Tai suteiks muzikai naujų spalvų“, - sako Leonas ir Jazzu.

Albumo pristatymo koncertams duetas ruošia ne vieną staigmeną. Nuo sceninių sprendimų iki įvaizdžio – Leonas ir Jazzu žada pasistengti, kad vakaras ilgam įsimintų gerbėjams. „Šiais koncertais prasidės naujojo albumo kelias pas klausytojus, tai – tarsi jo gimimo diena. Norisi, kad viskas juose būtų tobula iki smulkmenų. Mes darysime viską, kad taip ir būtų“, - sako Leonas Somovas.

„Siekiame sukurti nematytą pasaulį – tarp pasakos ir realybės, sapno ir tikrovės“. - užsimena Jazzu. Visos Leono Somovo ir Jazzu paslaptys bus išlukštentos jau greitai – koncertuose, kurių verta laukti nekantriai.


Įkelta: 2013-10-29 10:52:24
Atnaujinta: 2013-11-08 07:00:20

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis