Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

SPICY SUGAR <> 4 X 4 : FEW NOLDER <> SAULTY <> BEISSOUL & EINIUS <> JACKMIN (įvykęs renginys)

9015 Data: 2013-11-15 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Kaunas
Vieta: G - LOFT
Adresas: Rotušės a. 3

4X STIPRIAU x 4X AŠTRIAU = Spicy Sugar lapkričio šokiai G-LOFT’e !

Ketvirtąjį pasimatymą Kauno senamiestyje organizuojantis Spicy Sugar projektas ruošiasi iš peties: du LIVE projektai, debiutas Kauno scenoje ir net keturi pasirodymai vienos nakties metu. Rudeninė gausa!

Lapkričio mėnesio svečiai- net trys išskirtiniai, ryškūs ir didelio dėmesio verti vardai, kurie puošia bet kurį kokybiškos elektroninės muzikos renginį. Svečius kaip visada priima Spicy Sugar šeimininkas Jackmin.

<> Few Nolder LIVE ( Silence )

<> Saulty ( Downtown Party Network, Silence )

<> Beissoul & Einius LIVE

<> Jackmin ( Spicy Sugar )

<><><><><><>

Tik ką Vilniuje apšildęs Todd Terje, antrajam pasirodymui G-LOFT‘e atvyksta visada originalus, visada emocionalus, visada LIVE: FEW NOLDER. Praėjusį kartą visą G-LOFT ant kojų sukėlęs Silence narys ruošia išskirtinį „special house set“. Plačią ir įvairią diskografiją sukaupęs atlikėjas studijoje ruošia kūrinius Connaisseur bei Clouded vision įrašų kompanijoms, o pasirodymo Spicy Sugar renginio metu neabejotinai išgirsime naujienų iš būsimųjų leidinių.

VVV

www.facebook.com/fewnolder

www.soundcloud.com/fewnolder

<><><><><><>

Visada „ant bangos“ esančių lietuvių Downtown Party Network viena antroji Saulty visada turi ką papasakoti ir dar daugiau- pagroti. Paskutinio Downtown Party Network leidinio „Space me out“ plokštelę pasaulis išpirko per savaitę, o Mario Basanov remix‘as pateko tarp Resident Advisor daugiausiai kartų į TOP‘ą spalio mėnesį patekusių kūrinių dvidešimtuką. Saulty ir Bradkos ateities planai ne ką mažiau įspūdingi: šiais metais pasirodys remix‘ai Soulfooled bei Carry On įrašų kompanijose, o ateinantiems metams numatyti autoriniai darbai Futureboogie ir Smoke N' Mirrors leidyklose. Tai, kas pasaulio klubuose skambės po pusmečio, išgirsi Spicy Sugar renginio metu.

VVV

www.facebook.com/downtownpartynetwork

www.soundcloud.com/dpn

<><><><><><>

Beissoul & Einius- neabejotinai vienas įdomiausių pastarojo meto projektų Lietuvoje. Išskirtiniu skambesiu ir jo savitu pateikimu pasižymintys vaikinai kuria ne tik dainas, bet ir didelio dėmesio sulaukiančius vaizdo klipus. Electro soul duetas savo mintis paverčia melodija pasitelkę muzikos kalbą, kurioje subtiliai ir jautriai įamžina žmones,akimirkas ir gyvenimą. Dėl ryškaus afroeamerikietiško skambesio Beissoul dažnai lyginamas su juodaodžiais SOUL,bei R&B muzikos atlikėjais. Neseniai prie dueto prisijungęs muzikos kūrėjas Karolis ‘’Shkėma’’ electro sintezatoriaus pagalba meistriškai perteikia kūrinių dramatiškumą ir dinamiškumą, įsiliedamas į bendrą vokalo ir muzikos sintezę. Gyvas pasirodymas, kokio G-LOFT‘e dar tikrai nebuvo !

VVV

www.facebook.com/beissoul

www.youtube.com/user/BeissoulVEVO

<><><><><><>

Spicy Sugar šeimininkas Jackmin po ypatingai gausaus spalio mėnesio kruopščiai ruošia ateities planus, laukia iškeptų kūrinių išleidimo, kuriuos neabejotinai pristatys finaliniame šio rudens Spicy Sugar renginyje.

VVV

www.facebook.com/dj.jackmin

www.soundcloud.com/jackmin

Gausiausias šio rudens renginys G-LOFT‘e. Prisijunk ir įvertink.

Kaina: 10 pinigų.
Baras pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų.


Įkelta: 2013-11-05 16:02:27
Atnaujinta: 2013-11-15 07:00:22

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis