Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Monkey Tank ir Wild Reason koncertas (įvykęs renginys)

9100 Data: 2013-11-15 (Penktadienis)
Laikas: 21:30
Miestas: Kaunas
Vieta: Underground Pub
Adresas: Laisvės al. 51A

Alternatyvaus nepriklausomo roko grupė iš Vilniaus "Monkey Tank" susibūrė 2012 metais. Iki tol muzikavę įvairiose skirtingų stilistikų kolektyvuose, trijulė nusprendė išmėginti save unikaliame žanre - disko ritmų ir sunkių gitaros rifų derinyje. Eksperimentinis grupės skambesys buvo praturtintas grunge, post-roko ir kitais modernaus roko muzikos elementais. Jau netrukus grupė įrašė keletą bandomųjų kūrinių bei demo singlą "Home".
Debiutinis grupės kūrinys susilaukė dėmesio iš įvairių Lietuvos radijo stočių - LRT Opus, Classic Rock FM ir pan., bei buvo šiltai sutiktas šios alternatyvios scenos mylėtojų Lietuvoje.
"Monkey Tank" aktyviai koncertuoja pristatydami save Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Kolektyvas iš viso sugrojo daugiau nei 30 koncertų, pateko į visų dalyvautų konkursų finalus, pasirodė didžiausiuose sostinės muzikos festivaliuose "Loftas fest", "Vilnius Music Week"
Šiuo metu kolektyvas įrašinėja savo debiutinį albumą, kurį tikimasi išleisti kitų metų pavasarį. Grupė taip pat ruošia vaizdo klipą debiutiniam singui "The Playground".

http://www.youtube.com/watch?v=UXp4cpEI9Rc
http://www.youtube.com/watch?v=8fixFNlDmT8

Mes esam Wild Reason, laukinė priežastis iškraustyti jus iš proto. Mylėkit, dalinkitės mumis ir parodykim visiem kartu, kokie laukiniai mokame būti! Mes esame saujelė pamišusių vaikinukų, kurie tiesiog nori, jog išprotėtumėt kartu su mumis. Mes įdedame savo širdis į šią muziką, ir tikimės, kad jūs įdėsite savąsias besiklausydami ir šokdami kartu su mumis. Kiekviename mūsų tūno laukinė energija, savo muzika, mes siekiame ją išlaisvinti, pašiurpti jūsų odą, kraują užpildyti adrenalinu ir paskleisti šią nepažabojamą roko muziką po jūsų tolimiausius sielos kampelius

http://www.youtube.com/watch?v=_n-B0ZDvsRs

Pradžia: 21:30
Kaina: 0 lt


Įkelta: 2013-11-07 16:41:55
Atnaujinta: 2013-11-15 07:00:29

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis