Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Universiteto Pub gimtadienio savaitgalis!!! (įvykęs renginys)

9211 Data: 2013-11-15 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: Universiteto pub
Adresas: Dominikonu g. 9

PUB’O GIMTADIENIO SAVAITGALIS!

Info in English: https://www.facebook.com/events/356511944495011/

PENKTADIENIS

Taigi, taigi artėja penktadienis! O kas gi nelaukia penktadienio, ypatingai, kai žinai, kad šį savaitgalį švenčiame savo devynioliktąjį gimtadienį! Taip, pamatei teisingai - PUBUI JAU 19!!!

O kas dar nežino, tegul pasiruošia: traukite iš spintų apdulkėjusius kostiumus, mamų prašykite, kad lygintų marškinius, merginos nepamirškite užsidėti aukštakulnių ir užgriebkite vyrams po varlytę, nes tikrai pamirš :) O pasipuošti būtina, nes prie įėjimo jūsų visų lauks gražuolės merginos ir kvies kartu išgerti šotų į pubo sveikatą!

O, kad tikrai užkaistų kraujas, baro vaikinai imsis žaidimų su ugnim bei parodys specialų šou! Neatsilikdamos, baro merginos surengs pasirodymą ant baro, kaip tikros kojotės!!!

Ir jeigu jums dar to negana, o panašu, kad tokio gero tūso visada būna negana, šeštadienį tęsime vakarėlį, mus žada aplankyti Holivudo žvaigždės, todėl nusiteikite švęsti dvi dienas!!! NON STOP!!!

ŠEŠTADIENIS

Tempkite savo draugus čia, nes gimtadienis dar nesibaigė! Pas mus geri dalykai niekada nesibaigia, todėl būkite pasiruošę švęsti iki galo!!!

Nors ir neseniai nugriaudėjo MTV muzikos padovanojimai, bet patikėk, žvaigždės neaplenks mūsų ir užsuks pakelti taurę į mūsų baro sveikatėlę! Ką gali žinoti, gal torto žvakutes pūsi su pačia Madonna?! Pats princas Jacksonas trumpam ruošiasi sugrįžti ir mus aplankyti bei pamokyti kelis žingsnelius, juk pamenate jo legendinį šokį!? Girdėjom mūsų gražuolės barmenės įsikūnys į paslaptingąją Marilyn Monroe, o barmenai į patį Elvį Preslį!!! Nusiteikite nerimtai, ir pagalvokite, kuo norėtumėte būti ir prisijunkit prie mūsų žvaigždžių vakarėlio! Nepamirškite, devynioliktas gimtadienis būna tik kartą gyvenime!Įėjimas: su LSP ir specialiu kvietimu - NEMOKAMAS, kitiems 10lt.

Su VISAGALIU LSP: penktadienis - Cuba Libre 9lt, šeštadienis - Vodka + energetinis 9lt! Šotų torto bei welcome šotų net neskaičiuojam, jie liesis laisvai ir NEMOKAMAI!!! ;))


Informacija ir staliukų rezervacija: +37067883363


Įkelta: 2013-11-13 02:01:20
Atnaujinta: 2013-11-15 07:00:39

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis