Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

JUNGLE RAP (įvykęs renginys)

9220 Data: 2013-11-15 (Penktadienis)
Laikas: 20:00
Miestas: Vilnius
Vieta: nArauti
Adresas: Konstitucijos pr. 23

Jokio dress kodo, jokių piktų bosų, bei atsibodusių kolegų. Pamiršk visus savaitės rūpeščius ir atsipūsk penktadienį nuraučiausiam Vilniaus klube - nArauti!

nArauti aprūpina gera muzika ir aplinka, bei skysčiais padėsiančiais pamiršti visas problemas, Jūs atsinešat gerą nuotaiką ir smagių istorijų.

Geru garsu rūpinasi:

Mr.Wave

Rap ,hip -hop , LT rap , breaks, jungle ,Reggae

Socle (Sun & Scars)

Šį penktadienį grosiu Jungle muziką, pradėdamas nuo šaknų - oldschool'o ir vis labiau pereisiu prie šiuolaikiško jungle.

www.soundcloud.com/socle/

www.mixcloud.com/socle/

Drum and Bass/Jungle muzika susidomėjau ne taip jau ir senai, maždaug prieš 5 metus. Laikui bėgant atsirado noras pradėti groti, pasirodyti publikai, nes pasirodyti ant scenos prieš publiką visada patikdavo. Pirmą kartą savo setą sugrojau prieš du metus. Po to karto sulaukdavau daugiau pasiūlymų, kas mane dar labiau skatino stengtis. Per šiuos du metus buvo visko... Teko groti su žinomais Drum and Bass/Jungle muzikos prodiuseriais/DJs, tokiais kaip Remarc, DJ Trax, Bizzy B ir t.t. ir jau grojau aštuoniuose festivaliuose.

DJ sarašas pildysis ;)

O nepasiruošusių šturmuoti šokių aikštelę taip pat lauks plazma bei projektorius su ekstremaliais vaizdais, stalo futbolas, Beerpong ir kitos pramogos :)


Durys: 20h

Įėjimas nemokamas


Įkelta: 2013-11-13 16:56:07
Atnaujinta: 2013-11-15 07:00:42

Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis