Šiuo metu vyksta koncai.lt portalo atnaujinimas. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje.

Galapagai Presents: DUBSTEP Edition (įvykęs renginys)

9247 Data: 2013-11-15 (Penktadienis)
Laikas: 22:00
Miestas: Vilnius
Vieta: LOFTAS
Adresas: Švitrigailos str. 29, Naujamiestis

Bare Noize (UK)
SuperSkankers (EE)
Vaiper Despotin (LT)
Makdett (LT)
Style Mistake (LT)

Rudens pabaigoje Vilniuje griaudės maksimalių „dupstep“ ritmų fiesta. Festivalis „Galapagai“ lapkričio 15 dieną menų fabrike „Loftas“ surengs specialių vakarėlį „Dubstep edition“. Elektroninės muzikos gerbėjus į galingų ritmų sūkurį įsuks žymieji britai „Bare Noize“, pabaltijį užkariaujantys „Superskankers“ bei lietuviai Makdett ir Style Mistake.

Renginio organizatoriai žada, kad tai bus vienas didžiausių „dubstep“ vakarėlių Lietuvoje šį rudenį. Jame grosiantys atlikėjai pristatys pozityviausius ir stipriausia energetika pasižyminčius kūrinius. Žemų dažnių muzikos audrą kaitins įvairūs šviesos efektai bei vizualizacijos.

„Galapagų“ pristatomame vakarėlyje „Dubstep edition“ ryškiausią toną užduos britai „Bare Noize“. Šie „dubstep“ meistrai, gerai žinomi pasaulinėje elektroninės muzikos scenoje, pasižymi išskirtiniu gebėjimu derinti gyvų instrumentų atlikimą su preciziškai kuriama elektronika. „Youtube“ kanale pasiekę milijonines peržiūras „Bare Noize“ sulaukė stambiųjų įrašų kompanijų dėmesio. Sukūrę remiksus tokių atlikėjų, kaip Ellie Goulding ar Lady Gaga hitams, atlikėjai sparčiai išgarsėjo už Didžiosios Britanijos ribų.

Iš „dubstep“ gimtinės kilę vaikinai jau spėjo susipažinti ir su Lietuvos publika besilankydami čia praėjusių metų pradžioje. „Bare Noize“ yra nusiteikę sustiprinti pažintį su sostinės klubinėtojais pateikdami jiems stipriausius savo muzikinius darbus.

„Bare Noize“ remiksas - „Medison“ Harry feat. Skrein
http://youtu.be/l6doLyDy_v0

„Dubstep edition“ naktį „Lofto“ stogą kilnos ir vienas žymiausių Estijos „dubstep/trap“ muzikos duetų - „Superskankers“. Savo muzikoje gausiai įpinanti hip-hop ir repo motyvų komanda šią vasarą pakerėjo ne vieną „Positivus“ festivalio lankytoją. Kuriantys muziką žymiausiems Estijos reperiams „Superskankers“ sulaukė „BBC Radio 1“ bei vienų įtakingiausių elektroninės muzikos prodiuserių Scream ir Benga dėmesio bei palaikymo. Festivalio „Galapagai“ rengėjai prasitaria, kad šis duetas yra geidžiamas ir „Galapagai 2014“ scenoje.

„Superskankers“ remiksas – Suur Papa „Slim Lahti Maga“:
http://youtu.be/mBXX5rJSdOU

Lietuvišką „dubstep“ sceną vakarėlyje atstovaus „Zip fm“ laidos „Despotin Beat Club“ šeimininkas Vaiper Despotin. Žemų dažnių naktipiečius patieks ir vakarėlių liūtas Makdett. Du metus privertęs siautėti festivalio „Galapagai“ lankytojus Makdett pristatys dar negirdėtą savo programą drauge su Style Mistake. Radijo stočių „Zip fm“ ir „Opus 3“ klausytojams pažįstamas Style Mistake yra vienas iš nedaugelio „dubstep“ puoselėtojų Lietuvoje.

BILIETAI PREKYBOJE NUO SPALIO 4, PENKTADIENIO!!!
JUOS RASITE ČIA: http://www.tiketa.lt/galapagai_presents__dubstep_edition_44797


Įkelta: 2013-11-14 12:41:26
Atnaujinta: 2013-11-15 07:00:49

Susiję straipsniai


Komentarai ()


Tuo metu vykoAtgal

info@koncai.lt
867207342
Naujienlaiškis